Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha öngyilkos...

Mit tegyek ha öngyilkos akarok lenni?

Figyelt kérdés
Kiközösítenek mert visszahúzódó vagyok, és mert cigány vagyok mit tegyek senki sem szeret ez nem kamaszos panasz ez valódi mit tegyek

2015. márc. 29. 00:17
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Előbb röhögj az élet képébe és fordíts neki hátat. A te életed, te döntöd el hogy miképp éled de ha adhatok egy tanácsot: Semmiképp se vess véget az életednek amíg nem tudod hogy hogyan lesz vége, mert nem tudhatod miképp alakul. Azt írtad hogy hagyjuk ezeket a sablon dumákat, azonban az tény hogy nem egy ember létezik aki a nulláról indult és szép élettel zárta. Nem tudhatod miképp alakul az életed addig amíg véget nem ér és amíg véget nem ér addig rengeteg féle képpen alakulhat, ez rajtad múlik leginkább, nem csak a rasszista emberektől. Éld meg a jövőt, ne csak elképzeld azt.
2015. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem van egy cigány barátnőm

Én is lány vok

2019. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!