Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gyerek az élet értelme?

A gyerek az élet értelme?

Figyelt kérdés

Ha van gyerekem, akkor miért élnem, értékes vagyok és pótolhatatlan. Ha nincs gyerekem, akkor értelmetlen minden, értéktelen vagyok és cserélhető.

Ti hogy látjátok ezt?


2015. máj. 7. 14:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
ha van az embernek a gyerekE*
2015. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

19!

Amellett hogy igazan, szivbol sajnálom veszeteseged - épp magad bizonyitod, hogy nem a gyerek az élet értelme. Elvesztettel egyet és mégis tovább éltél. Akkor minek? Nyilván volt más is, ami fontos volt, ami miatt nem lettél öngyilkos. Munka, párkapcsolat, maga az élet - nem csak a gyerek.

2015. máj. 7. 16:46
 23/24 anonim ***** válasza:
Biológiailag igen.
2015. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

22-es! Kérdező!


Míg nem éled át ( és remélem nem is fogod) addig fogalmad sincs. Nem akarlak megbántani de ez tény.

Munka???Otthagytam, nem bírtam dolgozni. Párkapcsolat????Kis híján szétmentünk mert felőrölte az idegeinket a veszteség.

Volt még egy 7 éves gyerekem, miatta nem lettem öngyilkos... és mert nem fordulnék magam ellen.

A gyerekemnek szüksége volt rám, nekem meg rá.

Ennyi. Röviden tömören. De fogadd el, van akinek a gyerek az élete értelme. Nekem!

2015. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!