Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb csalódáso...

Mi volt a legnagyobb csalódásotok?

Figyelt kérdés
Család, párkapcsolat, minden érdekel.

2015. jún. 7. 00:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
51%
Mikor megjelent az első mélyebb ráncom..
2015. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Az egyik legjobb barátom szó nélkül eltűnt az életemből. Nem reagált a születésnapi, karácsonyi jókívánságra sem. Nem adott magyarázatot, nem köszönt el, egyszerűen csak lelépett. Az első szerelmem is hasonló módon "tűnt el", bár a születésnapi köszöntésre még ő is válaszolt, és laza barátságban vele megmaradt a kapcsolat. Az egykori szerelemem mégis megértem valahol, azt, hogy a szerelem elmúlt, nem lehet "számon kérni", (még ha nem is szó nélkül kellett volna távozni) de egy "igazi baráttól" többet vártam volna.
2015. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hat év után szakítottunk a barátnőmmel, ő visszavett minden egyes ajándékot amit kaptam tőle különböző alkalmakra a hat év alatt, pl olyat is ami az én nevemre volt gravírozva. Utána végigment a szobákon és a közösen vett dolgokról kijelentette, hogy azokat ő vette és elviszi. Abban a pillanatban hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy kivel is éltem én hat évig.
2015. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Mikor a csapatban ahol sportoltam semmibe néztek majd a következő csapatomnál ugyan ez volt.

Mikor a volt barátnőm úgy dobott hogy közben mindenki rajtam röhögött.

2015. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
68%

Amikor a barátnőm összetörte a frissen felújított, műszakiztatott autómat amire annyit költöttem hogy az árából simán vehettem volna egy 13-15 éves autót amire alig kellett volna költenem. Jó a balesetbe nem azért haragszom rá mert az autót összetörte, és szerencsére neki sem lett baja, de itt a legnagyobb dühöm az volt hogy ittasan ült volán mögé mikor jött haza barátnőjétől, és nem adott elsőbbséget sem a másik autósnak még nem is lassított szinte.


Akkor utána a másik nagy csalódás az volt amikor fél évvel később összekapartam 400 ezer forintot hogy tudjak venni egy olyan autót amivel 2-3 évig kihúzom mire rendbe rakatom az összetörtet, kiderült hogy azt a pénzt lenyúlta tőlem és abból ment el 2 hétre a barátnőivel nyaralni a tudtom nélkül, már a rendőrséggel is kerestettem őt mert szó nélkül lépett le.


Akkor ugye meg is csalt közben, és mondta hogy ő 22 évesen még élni akar és szerinte ebbe nincs semmi ha bulizik egy jót, a megcsalás meg csak úgy megtörtént, sőt teherbe is ejtette az az idegen amit utólag tudtam meg.

Az albérletünket rögtön felmondtam amint szakítottunk és visszaköltöztem szüleimhez. 3 év után kezdtem anyagilag is talpra állni és már új kapcsolatom van amibe nem csalódtam még és nem is szeretnék, de közben a saját testvérem elherdálta a közösen örökölt házunkat amit nagyszüleinktől örököltünk. Úgy beszéltük meg hogy eladjuk és a pénzt megfelezzük, az eladás meg is történt de jól átvert mert közel 2 millióval kevesebbért adta el papíron így kevesebbet is kaptam de mint kiderült jóval többért tudta eladni és a különbözetet szépen le is nyúlta tőlem, és ezért a szüleink is haragudnak ő rá mert a pénzt szintén elherdálta olyan házra amibe sok munkájuk van, plusz olyan helyen van ahol munkalehetőség nuku a városba való bejárás sem egyszerű, főleg télen havas időben.


A legutóbbi csalódásom ami igaz nem nagy az 3 hónapja történt amikor a munkahelyemen másik munkakörbe helyeztek át, teljesen új üzembe, mondván hogy 200 Ft os órabér emelést kapok ez így rendben is van, de a munkaidőmet is megemelték 8 óra 30 percre és sokszor ha le is dolgozom még plusz 1-2 órát is bent tartanak csak mert valahol van ellenőrzés és bent kell tartózkodni ez idő alatt a gyárba és ezt heti 2 alkalommal mindig eljátsszák és nem veszik figyelembe hogy nekem dolgom is lenne munka után főleg hogy buktam a bónuszaimat is mert 3 műszakba jól kerestem így 1 műszakba elég gáz a 200 órabér emelés pedig pont annyi mint 3 szakban és ingyen túlórázom a napom elmegy és sokkal jobban csesztetnek mint ha simán kezelő lennék.

2015. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
86%
5 év után most tudtam meg hogy megcsalt a párom tavaly, és közben van egy 2 hónapos kislányunk .. :)
2015. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
82%
vagyis na 5 éve vagyunk együtt :)
2015. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%

Én óriásit csalódtam a volt szerelmemben. Két és fél éve jártunk már, ő idővel kiment külföldre továbbtanulni, úgy beszéltük meg a végén hogy én is megyek majd utána. Pont a limitánál szakadt el a cérna nálam, mikor már 2 hónap lett volna hátra az összeköltözésig. De nem birtam már, szörnyen megváltozott, ezt szüleim is észrevették és nem csak. Már nem az a fiú volt akibe beleszerettem az elején és akit megismertem. Fájt az egész dolog, a mai napig fáj a szakitásunk, és már egy éve történt a dolog, de még mindig borzasztó nélküle, holott tudom, hiába jönnénk össze ismét, nem működne már semmi.

Néha szoktunk chatelgetni még, de olyankor is mintha már egy vadidegennel beszélnék...


:(

2015. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Köszönöm, hogy ennyien írtatok, még jöhetnek nyugodtan.


Le írhatjátok azt is, hogy hogyan lábaltatok ki ebből

2015. jún. 7. 12:08
 20/23 anonim ***** válasza:
A saját testvéremben. Mikor apum is meghalt, ragaszkodott h költözzek hozzájuk, mert egyedül vagyok és még suliba járok(már nagykorú voltam épp)Mondtam h oké, de mivel nincs jövedelemem nem tudok segíteni. Össz pénzem a 35 eFt-os árvaellátás és a 10eFt-os ösztöndíj volt. Ebbõl 10eFt koli, plusz az utazás 4, a sulira is mindig elment vagy 5eFt.(Fõsuli) Sokszor mégis én vásároltam be nekik a, árvaellátásból. Kaját semmit nem vittem vissza tõlük. Csak 7 végén voltam ott. Mosni is a koliban mostam. Minden hónapban adtam vagy 20-at nekik.Mégis én voltam a szar, h mennyit költenek rám, meg hogy adjam oda minden pénzem...Õk remgeteget költöttek rám egész hónapban, és egész héten nem csinálok náluk semmit! Ja ha kolis vagyok...Fél év után le is léptem. Azért nem hagytam ott a sulit, mert apu büszke volt rám, hogy én vagyok az egyedüli a családból aki tovább tanult. Még mindig én vagyok a szemét.
2015. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!