Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb csalódáso...

Mi volt a legnagyobb csalódásotok?

Figyelt kérdés
Család, párkapcsolat, minden érdekel.

2015. jún. 7. 00:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Az exem elhallgatta előlem, hogy az még hagyján, hogy nem szingli, hanem azt is, hogy a kapcsolatunk alatt eljegyezte a másik nőt. Amikor a csaj a lánybúcsúját tartotta, utólag az is összeállt, hogy akkor is nálam töltötte az éjszakát. A helyzetet tovább súlyosbította, hogy munkatársak voltunk. Azonnal kihajítottam az életemből természetesen és a munkahelyemen is felmondtam. Utána olyan pszichikai állapotba kerültem, hogy orvoshoz kellett fordulnom. Kb. fél év múlva tettem magam túl rajta, mert találkoztam egy új férfivel. Nem bánom már, hogy így alakult, komoly mértékben fejlesztette az emberismeretemet. De a fickóról természetesen soha többé nem akarok hallani.
2015. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Magamban csalódtam nagyot.

Kis buta tizenéves koromban összejöttem egy sráccal, aki bántalmazott évekig, én meg nagyon buta, szerelmes, és tipikus bántalmazott voltam (védtem, meg titkoltam). Aztán ahelyett, hogy nekem lett volna eszem még ő dobot ki mint a rongyot, és azt is telefonon! Csalódtam magamban, hogy nem volt ennyi gerincem sem.

2015. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A második barátom, de első szerelmem.


Más lányt zaklatott a kapcsolatunk első pár hónapjában. Szereti, vele akar lenni, mindig rá gondol.


Nagy nehezen megbocsátottam, de nagyot csalódtam - és szánalmasnak tartom. Ő nem akar(t) szakítani. Azóta is teper, hogy a tekintélyét visszanyerje, de én már kezdem feladni... (mindez fél éve derült ki, 10 hónapja vagyunk együtt)

2015. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!