Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan, aki teljesen...

Létezik olyan, aki teljesen önerőből ment külföldre?

Figyelt kérdés
Ahogy látom, mindenki előreküldi a pasiját, vagy vannak kint rokonai, ismerősei. Önerőből ezt nem lehet megoldani? Ha beszélem a nyelvet, de nincsenek ismerőseim, akkor ez csak álom?

2015. júl. 1. 18:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Milyen gyari munkarol beszelsz? Szerinted a fejlesztomernok az gyari munka? LOL :)


ha nincs versenykepes felsofoku vegzettseged akkor nem igazan tudom mit akarsz.


Ha 4x hivnak ki akkor 4x utazol. Neha van lehetoseg skype interjura. Neha kifizetik az utikoltseget.


De ez mind nagy cegekre vonatkozik, es felsofoku vegzettsegekre.


(felesegem egyebkent szinten mernokkent szinten hasonloan talalt munkat, igaz akkor mar kint laktunk kozosen. Ott se az ismerose nyomta be ahol most van)

2015. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem rólad beszéltem, kb. minden ismerősöm gyárban dobozol.


De mivel nekem nincs felsőfokú végzettségem, hogy megyek ki pl. jógaoktatónak? Vagy színházi maszkmesternek?

2015. júl. 2. 13:17
 13/21 anonim ***** válasza:
sehogy.
2015. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Tehát akkor tényszerűen állítod, hogy vagy felsőfokú végzettséggel, vagy mindenféle nyelvtudás nélkül valakihez odaköltözve lehet csak boldogulni?


Nincsenek olyan emberek, akik nem felsőfokú végzettséggel, perfekt nyelvtudással boldogulnak. Vagy az egyik végén vagy, vagy a másikon.

2015. júl. 2. 14:22
 15/21 anonim ***** válasza:

En csak felsofoku vegzettsegueket ismerek, ugyhogy csak roluk tudok nyilatkozni.


Ha nincs nyelvtudasod akkor amugy sem boldogulsz.

2015. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Én olyanokat ismerek, akik nyelvtudás és végzettség nélkül mentek ki, és gyárban dolgoznak.


Egy van csak, aki diplomás, vagyis az lenne, ha lenne nyelvvizsgája. Ő is gyárban dolgozik.


Nem akarom elhinni, hogy mindenki mérnök, és nincsenek eladók vagy fodrászok, vagy ilyesmi.

2015. júl. 2. 15:00
 17/21 anonim ***** válasza:

Biztos sok olyan is van. Az a baj, hogy ha nincs nyelvtudasod akkor nem vagy alkalmas az onallo eletre, meg a bankba vagy egy hivatalba sem tudsz elmenni egyedul, a gyereked osztalyfonokevel nem tudsz beszelni.


Az nem elet csak vegetalas.

2015. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Anyanyelvi szinten beszélem a nyelvet, de ez a minimum.
2015. júl. 2. 15:10
 19/21 anonim ***** válasza:
akkor meg ott az internet, mniert nem keresgetsz?
2015. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nézegettem már, de nem ott élek. Ez nekem magas. Ha hirdet egy bolt, hogy eladót felvesznek, nyilván nem rám vár mindenki.


Mert számomra az a logikus, hogy olyat vesznek fel, aki 2 megállóra lakik, nem 4 országnyira. És megvárják, amíg kiköltözöm, meg elintézem a dolgaimat? Ha agysebész lennék, talán, de így?

2015. júl. 2. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!