Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek pontosan mit...

Az emberek pontosan mit értenek azon, mikor ezt mondják: "Nem te vagy gazdag, hanem a szüleid! "?

Figyelt kérdés
Igen, nincsenek anyagi gondjaink, és adok magamra. Nem vagyok nagyképű, nem szoktam villogni a pénzemmel ha kell ha nem, de amint össze szólalkozok valakivel, egyből az a beszólás jön, hogy nem én vagyok gazdag, hanem a szüleim. Ezt hogy értik? Hogy akkor én szegény vagyok, vagy mi? Igaz, nem én dolgoztam meg a pénzért, de attól még ugyan úgy élvezem az előnyeit, ugyan olyan jómódban élek, akkor én miért ne lennék gazdag, csak nem én szereztem a pénzt? Akkor ha pl. én ki töltök egy lottószevényt és az nyer, akkor a szüleimre mondanák, hogy nem te vagy gazdag, hanem a fiad? :D Szóval én nem sok értelmét látom ennek a "beszólásnak", de lehet hogy velem van baj?
2015. júl. 19. 14:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#9 Mi értelme volt annak, hogy ezt ide írtad? Meg akartál bántani, meg lenéztél. Most jobban érzed magad? Inkább te vagy az undorító!
2015. júl. 19. 15:31
 12/21 anonim ***** válasza:
39%
Igen, meg akarlak bántani, hogy vedd észre magad. Igen, jobban érzem magam, mert a többiek is ezt mondják. Hehe.
2015. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hülye
2015. júl. 19. 16:14
 14/21 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem itt mindenki egyetért, hogy a hülye nem én vagyok, hanem te...
2015. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Te!!
2015. júl. 19. 16:21
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Eszed nulla, és ezt minden hozzászólásoddal újra és újra bizonyítod. :D
2015. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
:D Lehet. Én sem tartom magam egy nagyon okos embernek. De legalább boldog vagyok, és elégedett vagyok az életemmel. És tudom, hogy minél boldogabb, és eléledettebb vagyok, annál több lesz belőle. Ez az, amit biztosan tudok. :)
2015. júl. 19. 16:45
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor egészségedre. :D
2015. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kössz! :D
2015. júl. 19. 17:24
 20/21 anonim ***** válasza:
Általában azért, mert sokan azt hiszik az ő érdemük, hogy jómódú családba születtek. Pedig ez pusztán szerencse.:) Akár te is születhettél volna az ország legszegényebb rétegébe. Ez nem érdem, nem a te érdemed, egyszerűen szerencséd volt ebből a szempontból. (Most nem megyek bele abba, hogy lehet más szempontból megszívtad) Nagyon sokan vannak, akik azt hiszik ezáltal jobban, mint más és nagyon sokan lenézik a szegényebbeket. Én az ilyen embereknek szoktam felhívni a figyelmét erre. Meg azoknak, akik semmit nem akarnak kezdeni az életükkel, csak a pénzt költeni. Mert hogy ő gazdag. Pedig nyilván nem ő hanem a szülei, akik előbb utóbb megunják, hogy a gyerekük egy léhűtő. (ezt ne vedd magadra, nem ismerlek, nem ítélkezek, azokról beszélek, akiket személyesen ismerek)
2015. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!