Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek pontosan mit...

Az emberek pontosan mit értenek azon, mikor ezt mondják: "Nem te vagy gazdag, hanem a szüleid! "?

Figyelt kérdés
Igen, nincsenek anyagi gondjaink, és adok magamra. Nem vagyok nagyképű, nem szoktam villogni a pénzemmel ha kell ha nem, de amint össze szólalkozok valakivel, egyből az a beszólás jön, hogy nem én vagyok gazdag, hanem a szüleim. Ezt hogy értik? Hogy akkor én szegény vagyok, vagy mi? Igaz, nem én dolgoztam meg a pénzért, de attól még ugyan úgy élvezem az előnyeit, ugyan olyan jómódban élek, akkor én miért ne lennék gazdag, csak nem én szereztem a pénzt? Akkor ha pl. én ki töltök egy lottószevényt és az nyer, akkor a szüleimre mondanák, hogy nem te vagy gazdag, hanem a fiad? :D Szóval én nem sok értelmét látom ennek a "beszólásnak", de lehet hogy velem van baj?
2015. júl. 19. 14:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk az ismerőseid sem túl korrektek ha minden összeszólalkozás miatt ezt vágják a fejedhez. Nyilván ha kérkedsz vele, és lenézed őket mert nekik nincs annyi pénzük akkor jogosan mondhatják, de ha egy teljesen más dolog miatt van veszekedés akkor hülyeség ezt felhozni.
2015. aug. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!