Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek az egyetemtő...

Mit tegyek? Félek az egyetemtől, alig érzek motivációt. :[

Figyelt kérdés

Kinéztem már egy egyetemet, ahova majd szeretnék menni. (Bár még nem vagyok a közelébe a dolognak.) De mindenhonnan kapom, hogy hú de nehéz, kettessel alig lehet átbukdácsolni, ha nem úgy mész oda, hogy tudod az anyagot, akkor tuti bukás, stb...

Ilyenkor annyira elmegy a kedvem az egésztől, nincs is kedvem továbbtanulni. Amikor ülök a hozzákapcsolódó órán, akkor tök jól érzem magam, hogy megy, meg majd de jó lesz ezt tanulni, erre elrontják ezzel. :[

Ilyenkor elkezdek gondolkodni, hogy mi érdekelne még, hova tudnék menni, de nincs nagyon más. Ez az egy érdekelne, erre ezt is elveszik tőlem.

Most mit csináljak ilyenkor? Annyira utálom már ezt. Így nem bírom megtartani a motivációmat.



2015. aug. 20. 00:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#7: "Mérnök szakok igenis nehezek."


Igen, de ha van motiváció akkor menni fog.

Nekem nőként, 30 felett sikerült, és nem csak bukdácsoltam, messze nem. Rengeteg munkám benne volt, de nem csak éppen vertem a lécet.

2015. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Úgy felnézek az ilyen céltudatos nőkre. :)
2015. aug. 20. 21:00
 13/13 anonim válasza:

Az egyetem tényleg sokszor nem buli, és nem is könnyű, és sokat kell tanulni, sokszor le kell mondani a jó buliról még akkor is ha a barátok nagyon könyörögnek, h tarts velük.

De nem lehetetlen. Mindig csak arra gondolj, hogy már hány embernek sikerült. És te miért ne lehetnél az aki el tudja végezni? Hidd el kellő szorgalommal, és sok-sok kitartással menni fog.

Nekem is azt mondták, mikor még csak álmodozás szintjén beszéltem róla, h nem fog menni. Kockázatos. Meg ha el is végzed akkor xy év csúszással stb

Igaz még nem végeztem, 1 évem hátra van, de mindennel a kellő módon haladtam.

Ne mondj le arról amit szeretnél mások véleménye miatt.

2015. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!