Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg olyan rossz otthon a...

Tényleg olyan rossz otthon a helyzet a migránsokkal? Van valakinek tényleges, személyes negatív tapasztalata velük?

Figyelt kérdés

Külföldön vagyok már 2 hónapja, jövő héten megyek haza. Itt szeretnék most egy kis felvilágosítást kapni az otthoni helyzetről...


A családomtól (akik rendszeresen mindent felfújnak egyébként) meg az interneten is rendre hallom, hogy migránsok így, veszély úgy, "Úristen, itt a harmadik világháború". Az emberek rendszeresen visszataszító megjegyzéseket tesznek rájuk adott cikkekben, mintha csótányokról beszélnénk. Ez nem csak a média hatása inkább, akik a bolhából is elefántot csinálnak? Miféle tényleges károkat okoztak? (Nem ítélkezésből kérdezem, nem vagyok tájékozott az újabb hírekkel kapcsolatban.)


Tényleg félve kéne járnom otthon (Csongrád megye), mert esetleg összetalálkozom velük fényes nappal?


Van itt valakinek közeli negatív tapasztalata velük? Köztetek is van olyan, aki fél tőlük? Mi a félnivaló?



2015. aug. 26. 20:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az én városomban is találkozom jópárral, semmi para, ugyanolyan normálisan viselkednek mint akárki, atrocitás nem ért. Nem is érdekük szerintem itt vegzálni a jónépet.
2015. aug. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Akkor nincs okom aggodalomra.

2015. aug. 27. 01:24
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát meglepne, ha valami rossz történne veled miattuk. Nem olyanok, mint egy cé-horda, bár úgy próbálják beállítani, de semmi alapja nincs.
2015. aug. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
30%

Ezt olvasd el,megérted a helyzetet mi zajlik jelen pillanatban.


[link]

2015. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Az egyik rokomhoz (szeged közelében lakik) becsöngettek vizet,kaját ilyeneket kértek(mutogatva) de ezen kívül mást nem csináltak. Szerintem ha nem bántod őket,nem filmezel,nem kiabálsz rájuk nem bántanak.
2015. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Én Budapesten lakom... nyilván a határoknál stb. rosszabb a helyzet... de itt... a Keletinél szoktam őket látni az aluljáróban, az tény, hogy sokat szemetelnek és hát nem rózsaillatúak, de más problémát eddig nem láttam. Nem ért atrocitás általuk. Viszont most már az erőszakosabbja érkezik, akiknek már teletömték a fejét azzal, hogy nekik itt csak jogaik vannak, így nem tesznek semmit meg, amire kérik őket, agresszívkodnak, na, tőlük tartok egy picit... de nem tudok nyilatkozni róluk érdemben még.
2015. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
68%
Semmi extra!! Nem jelentenek az égvilágon semmi veszélyt.
2015. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömet megpróbálta megerőszakolni egy ilyen "menekült" lény Bp-en. Azért jobb vigyázni, ha felfújja a média, ha nem.
2015. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ebből később lesz baj.

Ezek az emberek még tudják hogy honnan jöttek. Ott háború volt, és elmenekültek ide. De a gyerekük már ezt nem érzi át és itt kezdődnek a nagyobb gondok. Nem tudnak majd beilleszkedni, nem is akarnak, merényletek lehetnek.


A cigányokkal is csak a baj van, látod. Pedig annak idején fizettünk nekik, hogy jöjjenek, legyen kivel betelepíteni az országot.

Ezek meg ingyen jönnek, ha kellenek, ha nem.

2016. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!