Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel foglalkoznak azok a...

Mivel foglalkoznak azok a szülők akik a gyereküket audival viszik suliba? Minden reggel? Hát biztos nem dolgoznak.

Figyelt kérdés
A gyerek lábán legújabb cipő min 50 ezer ft havonta. csak a cipő. Miből lehet így élni?

2015. okt. 5. 15:09
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
84%

Na pont ezért nem lesz neked soha tisztességes munkával megkeresett autód/házad/egyéb vagyonod, mert nem tudod elképzelni, hogy ez lehetséges.


Komolyan mondom, keress meg privátban, nagyon szívesen körbevezetlek a munkahelyemen, hogy lásd, mit csinálok nap mint nap, mindjárt nem fogod tőlem sajnálni.

2015. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
95%

Az nincs kiírva az autóra, de amúgy is ki az a süket aki lopott autóval járkál?

Ha pedig arra gondolsz, hogy pénzt loptak s úgy vették... Hol lehet úgy lopni, hogy ne kapják el? Kb sehol, max illegális dolgokból szerelték, arra meg szerintem igazán nincs amiért irigy lenni.


Egyből nem kell ítélkezni, csak mert nekik van neked meg nincs, lehet megdolgoznak érte, mondjuk mindkét szülő 2-2 munkahelyen, vagy úgy ahogy írták fennebb, tanult jó állása lett s vette. Vagy lehet olcsón vették külföldön. Vagy lehet kapták.... DE kit érdekel?

2015. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Hol laksz tesó? megyek is :D
2015. okt. 5. 15:30
 14/42 anonim ***** válasza:
61%

Tudjuk, mire céloztál, csak nem jött be. Amúgy a "minden reggel"-t nem értem. Más nem minden reggel viszi a gyerekét?

Biztos vannak köztük ilyenek meg olyanok is, akárcsak a suzukis, volkswagenes vagy opeles szülők között.

2015. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
82%

Miért nem lehet elhinni, hogy vki annyit keres, hogy ezeket mind meg tudja venni? Ha keresett szakon végzett, simán megkeres 700ezret nettóban valaki, ha nem többet. Van olyan ismerősöm, aki meg tudná engedni magának a márkás cuccokat meg drágább autót is, mint az Audi, és képzeld, nem lop, nem csal adót, max. annyival volt könnyebb neki, hogy a szülei is jól kerestek, és az örökségéből is van.

(egyébként IT-s állásokból simán meg lehet ennyit keresni, előbb említett ismerősöm marketinges - csak épp olyan dumája van, hogy most is legalább 3 világmárka verekszik érte, hogy náluk dolgozzon vezető pozícióban... ahol dolgozik, ott most ő a legfiatalabb, aki valaha elérte azt a pozíciót... és ugye fizuemelés is szóba jöhet, ha eltölt ott x időt... és most 34 éves, ja és nő... el lehet képzelni, hogy amikorra gyereke lesz, addigra még többet meg tud engedni magának).

2015. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
26%
24 évesen kemény munkával megtudtam venni egy 2008-as Audi A6-ot, most akkor nem dolgozom? Szerintem nem ezen múlik. De valld be irigy vagy, amúgy mit érdekel más?!
2015. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
20%

Szevasz kérdező!

Nekem S5 audi van.

3.0 benzinturbós.Megy mint az állat, ha nyomom neki.

És ha már ilyen kiváncsi vagy miből van?

Van több konditermem, manapság az egyik legjobb bolt ez.

Mindenki jól akar kinézni, és nem is keveset fizetnek érte.

2015. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
De mégis hogyan, mivel foglalkozol 24 évesen?
2015. okt. 5. 15:35
 19/42 anonim ***** válasza:
78%
#18: Egy nemzetközi olajvállalat budapesti székhelyén vagyok tolmács. És egy webshopot működtetek. Nem nagy dolgok de ha okosan csinálja az ember van pénz mindenre. (Mondjuk nem cigizek meg iszok mint sokan mások.)
2015. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
az komoly. gondolom egyetemet végeztél?
2015. okt. 5. 15:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!