Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel foglalkoznak azok a...

Mivel foglalkoznak azok a szülők akik a gyereküket audival viszik suliba? Minden reggel? Hát biztos nem dolgoznak.

Figyelt kérdés
A gyerek lábán legújabb cipő min 50 ezer ft havonta. csak a cipő. Miből lehet így élni?

2015. okt. 5. 15:09
1 2 3 4 5
 21/42 veterán vas ***** válasza:
86%

Nekem is van ilyen szomszédom. Mindent lát, mindent megfigyel, és mindent kritizál.(honnan van mennyi volt miért van neked...?)

Jah, és ő is egész nap az ablakból nézelődik. Na úgy elég nehéz pénzt keresni.

2015. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Miért te hogy keresel pénzt tesó? én még amúgy ráérek, mert még tanulok, csak kérdeztem.
2015. okt. 5. 15:43
 23/42 anonim ***** válasza:
83%

Légy a legjobb 20 km-es körzetben abban amit csinálsz, s lesz pénzed, meg nem lesz időd ilyen hülyeségeken gondolkozni.


Mivel foglakozol?

2015. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
76%
Akkor mit tanulsz?
2015. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
ügyvitel szakon vagyok
2015. okt. 5. 15:45
 26/42 veterán vas ***** válasza:
79%

Magasan kvalifikált cipőfigyelő, és rendszám egyeztető.

Szép szakma. :)

2015. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, az a lényeg, hogy jó legyél valamiben!

Még diploma sem kell hozzá feltétlenül. Lehet szakmunkás is szuper. Azokból aztán most hiány van. Pl. Szinte lehetetlen a környékünkön találni normális vízvezeték szerelőt. Akit ismerek és jó is, azt meg szinte sose lehet elérni, mindig be van táblázva, mert jó.

De a lényeg a hozzáállás. Tényleg nem szabad irigykedve másokat fikázni (biztosan lop) hanem tenni kell a saját boldogulásod érdekében.

2015. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
87%
10 milliónál drágább autót birtokló ismerőseim foglalkozása: építész, informatikus, ügyvéd, fogorvos, közgazdász, villanyszerelő 3 alkalmazottal, bádogos alkalmazottakkal, belgyógyász magánpraxissal, multinál középvezető, államigazgatási szervnél felsővezető.
2015. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 veterán vas ***** válasza:

#27!

Legyél nyugodt, a Te dugulásod sem fog elmúlni egy ügyviteli szakot hallgat keze munkájától. ;)

2015. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim válasza:
66%
Apukámnak is a8-as audija van és mivel pont útbaesik a sulim, elvisz minden reggel és értem is jön, belügyminisztériumban dolgozik felsőbb pozícióban, anyukám sebész, szóval... Nem mindenki lopja a pénzét...de elég szar neked, ha csak a pénz mennyiségét veszed észre és a fontosabb dolgokat nem, puszillak😃😘
2015. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!