Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Gyakori...

Mit gondoltok a Gyakori Kérdések nevü (tehát erről) az oldalról?

Figyelt kérdés
Szerintem tök jó, hogy van.

2015. okt. 9. 00:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=VsEbWP6ADhQ

A normálisak ne vegyék magukra, ez a trollokra vonatkozik, akikből sajnos egyre több van ezen az oldalon :(

2015. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Háromféle kérdés van: amire Google és Wiki 1 perc keresés alatt válaszol, amire az illető már tudja a választ, és amire az információhiány miatt nem lehet válaszolni. Ha mégis van értelmes kérdés, az szét van offolva.

Igazából dühlevezetőnek meg röhögni jó, másra inkább egy külföldi Q&A oldal alkalmas ahol a közönség úm. fejlettebb.

2015. okt. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Alapvetően maga a gondolat hogy legyen egy ilyen oldal, nagyon jó. De.. kellene egy moderáló rendszer, ahonnan nem engedik kikerülni azokat a kérdéseket amiket napjában háromszor már feltett valaki illetve a sértegetőket azonnal ki kellene zárni. Aki használni akarja az oldalt, az tanuljon meg viselkedni.
2015. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jó ez az oldal, van pár kategória, ami miatt néha elég sűrűn idekattintok, jó dolgokat írnak rajta.
2015. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak attól kap el az ideg, hogy naponta legalább egy tucat "Terhes vagyok-e" kérdéssel szemetelik tele a tízen egynéhány éves kislányok. Annyi van már belőlük, hogy nem igaz. Ha már ennyire nagylány volt, miért nem vesz egy tesztet inkább vagy megy orvoshoz, az jobban megmondaná, itt úgyse fogja biztosra megtudni. Mert ha tényleg az, akkor meg úgyis kénytelen lesz. Vagy a dolog előtt olvasna itt utána. Ezekkel is kéne már valamit kezdeni, mert roppant idegesítő.
2015. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet volt létrehozni ezt az oldalt, nincs vele semmi baj. A probléma bizonyos felhasználók stílusával van, akiket ki kellene tiltani az oldalról, ha "savazzák" a kérdezőt. A nemtetszést ki lehet fejteni személyeskedés nélkül is, szerintem.
2015. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azt hogy jó volt, úgy 2-3 évvel ezelőtt. De amióta az unatkozó, és rendkívül lusta emberek (gyerekek és idősebb korosztály egyaránt) tudomást szereztek az oldal létezéséről azóta a színvonal igen csak süllyedni kezdett, ez meglátszik a kérdések, válaszok minőségén, és ez a tendencia jelen pillanatban is tart.
2015. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!