Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szülők mit tartanak fontosab...

A szülők mit tartanak fontosabbnak? Hogy jó anyagi körülményekkel lássák el a gyereket, vagy jó genetikával?

Figyelt kérdés

Kaptam egy lakást nagynénémtől.


Sok embertől rosszindulatú kritikát kapok ezért, hogy nekem milyen könnyű.


Sajnos az anyagiakon kivül ez a család nem sok mindent adott.


Nem lettem egy szép szál legény sajnos.


De túl sok szeretetet sem kaptam.


Mondjuk igy szociopatává válva ez utobbi hiánya nem annyira nem is égető. Ezek már ilyen örökké gennyesnek maradó sebek.


Kaptam egy lakást, ezért havonta nem kell kifizetnem alsó hangon 50-60 ezret, hogy legyen hol élnem.


Viszont a rossz kinézet miatt hány milliót bukok el? Ebbe kéne belegondolni :(


Érdekes, aki jóképünek született, szinte mindig sikeres lesz, szerény családi háttér ellenére is. Jó családi háttérrel meg aztán a határ a csillagos ég.


2015. nov. 11. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2 férfi van aki be tud csajozni: az első akinek jó a génállománya és úgy néz ki, hogy a nyálad kifolyik a másik pedig aki jól adja elő magát öniróniával, humorral és van önbizalma. Aki kiesik ebből a kettőből az csak vegetál vagy nyafog. Ahogy írtad gén kilőve, akkor próbálj meg bekerülni a másik kategóriába ezt a savanyú, önsajnálkozó, hisztigépet meg felejtsd el.
2015. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez a pasi orvosi eset, évek óta ugyanezeket a szövegeket nyomja több kategóriába is, kapott egy lakást, de ronda és nem izmos, aztán siránkozik,hogy neki nem jut jó nő, csak ronda,bezzeg a helyes pasiknak akik semmit se tettek érte mégis minden az ölükbe hull, csak mert így születtek, bezzeg ő bármit is tesz örök kárhozatra van ítélve, mert rossz genetikával született. És jöhet rá 1000 cáfoló,vigasztaló ,tanácsadó. válasz, ugyanazt hajtja továbbra is. Bár most már legalább nem nő, ,hanem jó munka után sír, ez változás végre nála :D
2015. nov. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

3. Sok szeretetet

Nyomorék vagy, hiányzik valamid? Csak beleképzeled, hogy csúnya vagy. Küldj magadról egy fotót pm-ben

2015. nov. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó genetika nem csak külsőről szól. Genetikaés szeretet fontos. Jó anyagi háttérrel nem lesz boldog és nem lesz jó dolgokban. Ha zseni lesz, mindenben profi lesz iszonyatosan gyorsan. Ha szeretet kap, mindig boldog lesz és egész életében megtudja találni mi az ami boldoggá teszi. Ha tönkre teszik lelkileg olyan lesz mint te és én akinek örökké fájó sebekként mutatkoznak meg szülői hiányosságok. De szerencsémre én nagyo jó géneket kaptam így ezeket felülírtam és boldog vagyok. Nálad mint ahogy látszik is, anyagiasság nm tesz semmit se, csak életbe maradást biztosít.
2015. nov. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mivel tőlem és a feleségemtől eleve prémium kategóráis genetikát kapnak, már csak a jó anyagi körülményeket kell biztosítranom a kettő közül.
2015. nov. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!