Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már olyan esetete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan esetetek hogy szakítottak veletek és kárt akartatok/tettetek magatokban?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem működik már a dolog. De nagyon féltem nagyon érzékeny. Félek hogy ha szakítok vele hülyeséget fog csinálni. Veletek történt már ilyen?


Mind a ketten 23 évesek vagyunk


2014. nov. 17. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem és nem is lesz egy férfi miatt sem.
2014. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, tettem
2014. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, es nem is tervezek ilyet!
2014. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Volt, hogy kárt tettem magamban amiatt, hogy veszekedtünk... Elég érzékeny voltam, de aztán megkomolyodtam mellette, viszont mikor szakítottunk akkor is kért tettem magamban, meg is bántam. Szerintem ha 23 éves akkor van olyan okos, hogy ne tegyen kárt magában, akármilyen törékeny is.
2014. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!