Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más embereket miért zavar az,...

Más embereket miért zavar az, ha valaki számítógépfüggő?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam egy kérdést, ahol az illető arról panaszkodott, hogy az öccse mekkora gépfüggő és, hogy ha ő rászól, akkor az anyja őt cseszi le és mit csináljon. Miért zavarja őt, hogy gépfüggő az öccse? Attól mert egy lakásban élnek szerintem semmi köze hozzá, hogy milyen függőséggel él. Ráadásul arra is panaszkodott, hogy nem megy velük sehova és felsorolta, hogy biciklizni meg tollasozni mennének. Őszintén szólva ezek marha unalmas dolgok. Ha ezek közül meg a számítógép közül kellene választanom én is az utóbbit választanám.

2016. márc. 2. 16:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem zavar, hogy ez a véleményed inkább az, hogy te ezt tényként állítottad fel :D Párkapcsolattal kapcsolatban pedig annyit, hogy nem hinném, hogy valamit is befolyásolna. Párkapcsolat szempontjából nem mindegy, hogy itthon könyvet olvasok, biciklizek, tollasozok vagy a gép előtt ülök :D Ez nem hinném, hogy valamit is befolyásol. Legalább is az egyik legjobb barátomnak tökéletesen sikerült párkapcsolatot kialakítania és a legjobb párkapcsolat amit valaha láttam örülnék ha nekem ilyen jutna, pedig mielőtt megismerte a lányt számítógépfüggő volt méghozzá elég keményen. És a lány miatt le tudta tenni. Szerintem sokan örülnének olyan párkapcsolatnak :D Félre ne értse senki nem buzdítok arra senkit, hogy legyen számítógépfüggő hanem ez csak egy ellenpélda volt az állításra :) Egyáltalán nem buzdítok én ilyesmire senkit sem. Én csak azért foglalkozok a témával, mert zavar az, hogyha valaki dohányzik magasról tesznek rá. Ha valaki alkoholfüggő akkor 1-1 szót ejtenek róla, de mindig előkerül a szörnyű magánélet védekezésként, de a számítógépfüggőkre úgy mutogatnak, mintha legalább is embert ölt volna :D És ezt általában pont azok csinálják a legjobban akik a nagy liberális gondolkodásmód hívői :D
2016. márc. 3. 17:03
 12/12 anonim ***** válasza:

A függőség defekt, bármitől függjön is az ember.

Azt a kérdezőt azért bántja az öccse folytonos kockulása, mert szereti a testvérét, jót akar neki, ha kell szívesen szórakoztatná azt a fiút.

Én is ismerek olyan srácot, akinek lételeme a kockulás. Képes volt az egész nyári szünetet benn tölteni a szobában. Mára már nem tud az osztálytársaival normálisan beszélgetni, csak hallgatja őket, mint egy kuka, a többiek a háta mögött kiröhögik. Elrobog mellette az élet, csak kopnak az életéből a napjai, nem történik semmi sem vele, csak mondjuk százezredszer leölte, megölte, leverte mit tudom én ugyan azt a figurát. Szerencsétlen emberek.

2016. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!