Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életem legnehezebb döntése,...

Életem legnehezebb döntése, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Életem legnehezebb döntéséhez érkeztem, szüleimet, barátnőm, barátnőm szülei mindenki véleményét igyekszek kikérni, de nem tudom mit csináljak.

Jelenleg diplomásként állami széfrában dolgozom nettó 100 ezer forintért, ami nem olyan rossz magyar viszonylatba főleg miután munkaidőbe ide tudok írni, de gyerek vállalás, külön élet alapítására nem elég. Barátnőm hasonló összeget keres. A baj hogy jelenlegi munkahelyemen 2 évig még nem jár fizetés emelés, utána is bruttó 6 ezer ft, vicc az egész, de biztos munkahely.

Lehetőségem lenne miután megvan a kamionos jogositványom elmenni, egy ismerősünk cégébe dolgozni, ami motivál a pénz, kezdő fizetésem nettó 300 ezer forint lenne ,minden hétvége itthon, péntektől hétfő hajnalig. 3-6 hónap mulva szeretnék kimenni külföldi céghez, ott minimum a dupláját keresném mint a magyar cégnél.

Hozzá tartozik, hogy barátnőm szüleinél lakunk akik nagyon rendesek, de változtatni akarok! Azt is tudom ha nem teszek érte nem lesz változás, de félek hogy ez a hétvégi eggyüt lét tönkre teszi kapcsolatunkat. Viszont ha azt nézem most fiatalon kellene ezt megtenni, mert ha gyerek lesz később és akkor kellene a pénz akkor sokkal roszabb lesz kimenni. Az is elgondolkodtad, hogy feladom a diplomás karrierem, ami mondjuk egy nullának érzem. Ti mit tennétek ? Várom a véleményket!



2016. márc. 7. 10:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, jöttek segítő tanácsok is, illetve mindig van 1-2 olyan hozzá szólás ami nem segít, csak beszólnak az embernek. Szerintem kipróbálom, sok vesziten ivalóm nincs :)
2016. márc. 7. 12:56
 12/12 anonim ***** válasza:
inkább azt bánd m, hogy kipróbáltad és nem jött be (de valamivel többet láttál a világból és tapasztalatokkal gazdagodtál), minthogy azt bánd majd évek múlva, hogy miért nem tetted meg (és az egyetlen tapasztalatod az legyen, hogy milyen az, amikor kihagysz lehetőségeket)...
2016. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!