Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudok...

Mit csináljak? Nem tudok tovább így élni!

Figyelt kérdés

Évek óta olyan csapatba járok edzeni ahol gyűlölnek és én is őket. Anyáéknak mondtam, hogy abba szeretném hagyni, nem akarok odamenni de csak azt mondják, hogy lógós és lusta vagyok.

Már teljesen kikészítettek államdóan sírok, vagdosom magam és olyanokon gondolkozom, hogy elég lenne ha meghánytatnám magam, vagy jobb lenne ha megpróbálnám eltörni valamelyik testrészemet. Anya azt mondta, hogy kilencedikig nem dönthetem el, hogy abbahagyom vagy sem. Ő nem tud róla, hogy miket csinálok magammal. Most sem tudok aludni, mert anya beégetett előttük és most tuti az egész csapat rajtam röhög. Rettegek tőle, hogy mi lesz holnap és most csak ülök az ágyamban és vagdosom magam. Attól is félek, hogy mi lesz ha rájönnek? Nem tudom mit tehetnék. Akármilyen módszert amivel el tudok érni egy olyan sérülést, hogy egy-másfél hétig ne kelljen edzésre mennem nagyon szívesen veszek. Öngyilkos még nem akarok lenni, de edzések alatt az is megfordult a fejemben.

Próbálkoztam már azzal, hogy nem veszem észre őket, de ők 15-en vannak én pedig egyedül. Lécci segítsetek!



2016. márc. 8. 23:15
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
21%
Hát ha nem akarsz edzésre járni, ne járj. Anyád hogy tudna már megállítani? Végig ott áll a pálya szélén és ügyel rá, hogy ottlegyél? Ha elküldenek edzésre, menj máshova. Ha odavisznek az edzésre, megvárod, amíg eltűnnek, aztán fogod magad és lelépsz. Nem tudnak veled mit csinálni, ha egyszer nem vagy hajlandó bejárni.
2016. márc. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Apu hetente többször találkozik az edzőmmel. Egyébként egyszer nagyon kiakadtam eszés miatt és anya azt mondta, hogy ha nem megyek el akkor költözhetek az utcára, mert az ő lánya nem fog meghátrálni
2016. márc. 8. 23:28
 3/39 A kérdező kommentje:
*edzés
2016. márc. 8. 23:28
 4/39 anonim ***** válasza:
48%
Hát őszintén sajnállak,de csak azt tudom,mondani, hogy ne vegyél róluk tudomást
2016. márc. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Akkor meg kéreckedj be egy jóismerősödhöz lakni. Mégha nincsenek is közeli barátait, aligha hiszem, hogy minden egyes ismerősöd tétlenül nézné, hogy az utcára kerülj ilyen fiatalon.


Hát inkább mint az hogy a halálba kergessenek, nem?

2016. márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok nem akarok a barátnőimnél lakni...
2016. márc. 8. 23:37
 7/39 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem beírni, hogy anyáméknak nem elég pitiáner indok, 3 orvos tanácsolta, hogy fejezzem be a sportolást (szívritmuszavarom van és nagyon durva tölcsérmellkasom 2 lemezt fognak berakni, májusban műtenek)
2016. márc. 8. 23:40
 8/39 anonim ***** válasza:
Akkor meg tűrjed. Én megmondtam, mit tennék. Akik kínozni akarnak, azok bekaphatják, én lelépnék a francba. Ha te inkább maradsz, akkor nincs mit tenni. Legfeljebb felpofozod azt aki legközelebb elkezdi szívni a véred.
2016. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy egyáltalán ?
2016. márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
13/l
2016. márc. 8. 23:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!