Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagy baj, ha 14évesen nem...

Nagy baj, ha 14évesen nem akarok tovább élni?

Figyelt kérdés
Igazából,semmi értelmét nem látom az életnek.Jó tanuló vagyok,sportolok,van 1 igazán jó barátom,és 5haverom.A szüleim "állítólag" szeretnek,de ellehetetlenítik az életem.Csúnyának se mondanám magam,volt 2barátnőm,de mind2 megcsalt,átvert.Sokak szerint helyes vagyok,de szerintem csúnya vagyok.Kb.senkinek nem hiányoznék.Céljaim vannak,tudom mit szeretnék az életben,de nembiztos hogy meg akarom élni.Mit tudnék csinálni?(negatív válaszokat is írhattok,csak azt ne hogy kamaszkori hiszti mert ez nem igaz.)

2014. máj. 20. 19:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akarsz meghalni, leírtak alapján semmi okod rá.
2014. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

"csak azt ne hogy kamaszkori hiszti mert ez nem igaz"


Honnan tudod, ha nem vagyok indiszkrét?:)

2014. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem írom ,hogy hiszti ... De 10 év múlva visszaemlékezel erre a korszakodra és összeteszed a két kezed ,amiért nem csináltál hülyeséget és élsz ,hiszen nem ismernéd a szerelmedet , nem lenne előtted megannyi megvalósítandó terv ;-)
2014. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

Ebben az országban normális ember már nem akar élni, felnőni.

Ha elég bátor lennék, már régen felkötöttem volna magamat egy erdős rész mélyén, belefásultam az életbe. Hogy őszinte legyek, csak pár dolog van amire elég rá gondolni már rosszul vagyok.

-Miből lesz házam?

- 90-100 ezres fizetésből hogy fogok megélni később, ha már szülői segítségem nem lesz?


Egyszerűen nem látom a boldogságot, hiába van munkám, pár barátom, ezek csak átmeneti dolgok, hisz bármi történhet.

21F

2014. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Marika827 ***** válasza:
Az életnek mindig van értelme.Tudod mikor én kislány voltam nekem is voltak hasonlo gondolataim,de aztán abban leltem örömöm,ha másoknak örömet szereztem,hidd el neked is jot tesz majd.Legyenek azok akár apro dolgok,neked jelentéktelenek,de másoknak nagyon sokat jelentenek...és gondolj azokra,akik betegek és élni szeretnének..ők mit érezhetnek??? :(
2014. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%

Csak hisztizel és azt várod, hogy könyörögjünk neked.

Ennyire unatkozol?

2014. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem,nem vagy indiszkrét.Azért írtam mert nem most először érzek így,hanem hónapok óta szomorú vagyok.Most hétvégén voltam versenyen,diákolimpiai 3.lettem,de ez se tudott feldobni.igazából,mint írtam:4,7 az átlagom,de ennek ellenére mindent elvárnak és ha valami nem úgy van mint ők gondolják én vagyok a hibás.pl.:bevittem az innivalot a szobába,megittam.Lefeküdtem hogy pihenjek(a pohár benn maradt).Bejönnek kb.3perc múlva és ordibálnak hogy miért nem pakolok el magam után..(tudom,kevésnek tűnik,de 1éve naponta összegyűlik)

Valamelyik válaszolónak:Én szerelmes voltam.8hónapig jártunk.Velem nem szeretett volna lefeküdni(megértettem),és rájöttem h 2hónapja csal..A másik meg kibeszélt olyt,amit csak neki mondtam.

2014. máj. 20. 19:59
 8/24 A kérdező kommentje:
6-os,okééé...
2014. máj. 20. 20:02
 9/24 anonim ***** válasza:
nem baj, ez teljesen normális
2014. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ha engem még mindig azok az emberek, és környezet venne körül, ami 14 évesen én se örömködnék, de szerencsére nem így van. Jóval később nyílik ki a világ, még mehetsz gimnáziumba, egyetemre, tele van a világ egy csomó érdekes dologgal, az ember már be sem tudja fogadni, annyival. Te is fejlődsz egy csomót, érzelmileg is hat majd rád egy csomó minden.

Azt tartsd a szemed előtt, hogy ne ragadj meg abban, ami most sem tetszik. Tanulj, fejlődj, legyen konkrét célod.

Mindenkiben benne van ez a szomorúság, hogy az életnek semmi értelme, rövid is, meg szar is, de én inkább szeretném kihasználni az élet lehetőségét.

Az élet értékes, és senkinek sem csak happy, sőt.

2014. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!