Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Nem akarok így...

Valkaiss kérdése:

Mit csináljak? Nem akarok így élni tovább

Figyelt kérdés

Eljöttem tanulni egy másik városba,a szakomat szeretem,de utálok itt lenni,egyedül vagyok,hétfőtől péntekig sírásból áll az életem.

Hiányzik az otthon,a barátaim,párom...

Utálok itt lenni,nem tudok beilleszkedni,pedig próbáltam.

Egyre többet gondolok öngyilkosságra,mert úgy érzem nincs kiút.

Valami tanács? :(


2015. okt. 12. 09:24
 1/7 anonim válasza:
Hát, ha ennyire hiányoznak, akkor szerintem költözz haza, az öngyilkosságot meg verd ki a fejedből, légy szíves. Tudom, hogy ez így nagyon leegyszerűsített válasz, de ha ennyire nem megy, akkor ne erőltesd.
2015. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De már elkezdtem az egyetemet :(

A Szüleim annyi pénzt meg energiát fektettek bele. Meg persze reményt.

Az az álmuk hogy diplomám legyen stb...

Ha csak rólam lenne szó,már itt sem lennék

2015. okt. 12. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Hát ha épp valaki más álmát valósítanám meg a sajátjaim helyett, én is bőgnék...

Rugdosd ki magad az önsajnálatból, gondolkozz el, hogy mit akarsz igazán, és csináld azt. De legfőképpen ne csinálj magadból önként áldozatot. Gondolom, nem vernek agyon, ha másképp döntesz. Érdekes a logikád egyébként, nem akarsz nekik csalódást okozni azzal, hogy egyetemet váltasz vagy évet halasztasz, de simán megölnéd magad? Vagy azt hiszed, az már mindegy, mert nem látnád a szenvedésüket?... Térj már magadhoz.

2015. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül szerintem, ha a szüleid annyit támogattak, akkor ne hagyd ott, ne fordulj magadba és ne depizz, hanem kösd le magad és gondolkodj pozitívan, hétvégén pedig együtt lehetsz a pároddal, más is van így nem csak te.
2015. okt. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Épp ez a baj,hogy én akartam ezt

Ők pedig mindent megtettek hogy megvalósítsák

Gondoltam elég idős vagyok az önálló élethez de azzal nem számoltam hogy velem régóta nincs rendben valami,évek óta gondolom az öngyilkosságon. Gondoltam itt majd az új hely jót fog tenni ennek de pont ellenkezőleg...

2015. okt. 12. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Te hihetetlen mód küzdessz fejlődés ellen.

Ennyire menthetetlen személyiségnek egy büdös nagy elméleti pofon vagy halál kell.

Következő életedben majd kevésbé leszel ennyire önpusztító.

2015. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ez csak kezdeti nehézség, és koncentrálj arra a célra, ami miatt eljöttél továbbtanulni.

Melyik városban tanulsz? Ha ott laksz ahol én, és szeretnél barátkozni, nekem írhatsz. :)

2015. okt. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!