Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudok...

Mit csináljak? Nem tudok tovább így élni!

Figyelt kérdés

Évek óta olyan csapatba járok edzeni ahol gyűlölnek és én is őket. Anyáéknak mondtam, hogy abba szeretném hagyni, nem akarok odamenni de csak azt mondják, hogy lógós és lusta vagyok.

Már teljesen kikészítettek államdóan sírok, vagdosom magam és olyanokon gondolkozom, hogy elég lenne ha meghánytatnám magam, vagy jobb lenne ha megpróbálnám eltörni valamelyik testrészemet. Anya azt mondta, hogy kilencedikig nem dönthetem el, hogy abbahagyom vagy sem. Ő nem tud róla, hogy miket csinálok magammal. Most sem tudok aludni, mert anya beégetett előttük és most tuti az egész csapat rajtam röhög. Rettegek tőle, hogy mi lesz holnap és most csak ülök az ágyamban és vagdosom magam. Attól is félek, hogy mi lesz ha rájönnek? Nem tudom mit tehetnék. Akármilyen módszert amivel el tudok érni egy olyan sérülést, hogy egy-másfél hétig ne kelljen edzésre mennem nagyon szívesen veszek. Öngyilkos még nem akarok lenni, de edzések alatt az is megfordult a fejemben.

Próbálkoztam már azzal, hogy nem veszem észre őket, de ők 15-en vannak én pedig egyedül. Lécci segítsetek!



2016. márc. 8. 23:15
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Rengeteget járok könyvtárba, holnap megyek irodalmi verseny eredményhirdetésére, de ez leginkább zavarja őket. "Már megint könyvtárban voltááál???"
2016. márc. 9. 00:07
 22/39 anonim ***** válasza:
Ez már tényleg komoly. Ezzel kapcsolatban kérj valakitől segítséget, iskolai pszichológustól vagy hasonlótól, mert ez nem normális szülő-gyerek viszony.
2016. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Elég szomorú az amikor szülők nem is kíváncsiak arra, hogy a gyerekük mi az amiben jó, mi az amiben a legjobb és mi az amiben rossz . Ezeket figyelembe véve, olyan következtetéseket le lehet vonni a jövőt illetően , hogy az csak na . Ha ők szeretnek, szeretnének ezzel a valamivel foglalkozni akkor foglalkozzanak vele, csinálják ők . Vagy ők valami miatt annyira biztosak abban, hogy neked ez jól fog jönni majd 20 év múlva ? Nem értem őket, de tényleg .
2016. márc. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Na és? 1-2 napot kibírsz azok nélkül. Ha pedig anyukád leül veled beszélgetni, és gondolom nem verésen érted(ha igen akkor beszélj az ofővel, gyámügy, stb), akkor leülsz te is vele szemben, és előveszed a kedves arcod és elmondod neki komoly képpel, hogy mit gondolsz, és mit akarsz. Esetleg felvázolsz egy opciót, hogy ezt abbahagyod, szünetelteted, és belevágsz másba, ami érdekel, és ha az nem jön be, vagy úgy látják, hogy nem jó, akkor esetleg visszamész az edzésre. Ha beszélni akar veled akkor tedd félre a duzzogást és add elő az érett felnőttet. Talán akkor megérti. Szerintem 1-2 próbát megér.


Az edzőnek meg gratulálok! Komoly orvosi problémád van és nem ment fel, csak pihentet a kispadon. Ha nem lenne veszélyes írnék valamit... Nagyon felelőtlen az edződ! Mi van ha összeesel és komoly bajod lesz, majd lecsukják, az neki nem számít?

2016. márc. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Pont ennyi idősen velem is ez történt, egy szemét hazug liba ellenem fordította ármánykodással az egész csapatot. Egy évig bírtam, aztán kiléptem. Minden edzésre gyomorgörccsel mentem. A szüleim nem örültek, de megértették. A tieid komolyan ennyire önzők lennének?? Gondolom, jót akarnak neked, de ez abnormális. Keress másik csapatot, de ha ezt a sportágat is otthagynád, akkor próbálj ki más sportokat is, talán egyéni téren jobb lennél, én sem csapatsportban találtam meg a helyem. Ha behódolsz anyuciéknak félelemből, akkor csak magadat teszed tönkre. Ők meg tovább gyötörnek majd, mert szarul teljesítesz. A vagdosást meg hagyd abba és állj végre a sarkadra.
2016. márc. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Végig olvasgattam, sajnos nem tudok más mondani mint hozzászólok. Azt megkérdezhetném hogy milyen sport? Csak úgy kíváncsiságból
2016. márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Kosárlabda
2016. márc. 9. 09:09
 28/39 anonim ***** válasza:
Nekem is kosárlabda volt (előzőleg válaszoltam, hogy én is ebben a szituban voltam). De nem bántam meg a döntést. 13 éves vagy, megvan az esélyed, hogy más sportban vagy csapatban teljesedj ki.
2016. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Úgysem küldenének az utcára ki, ha abbahagynád. Állj ki magadért. Ha tehetséges vagy más területen, akkor megteheted. Ha meg ebben a sportban amúgy tehetséges vagy, akkor meg a társaidra tegyél nagy ívben. A tehetség,tudás,elért eredmények számítanak, a tapló emberek véleményére nem szabad adni. Legyél céltudatos, ne foglalkozzál senkivel,és senkivel.
2016. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az ötleteket! Már azt hiszem meg lett oldva a probléma :)
2016. márc. 11. 15:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!