Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudok...

Mit csináljak? Nem tudok tovább így élni!

Figyelt kérdés

Évek óta olyan csapatba járok edzeni ahol gyűlölnek és én is őket. Anyáéknak mondtam, hogy abba szeretném hagyni, nem akarok odamenni de csak azt mondják, hogy lógós és lusta vagyok.

Már teljesen kikészítettek államdóan sírok, vagdosom magam és olyanokon gondolkozom, hogy elég lenne ha meghánytatnám magam, vagy jobb lenne ha megpróbálnám eltörni valamelyik testrészemet. Anya azt mondta, hogy kilencedikig nem dönthetem el, hogy abbahagyom vagy sem. Ő nem tud róla, hogy miket csinálok magammal. Most sem tudok aludni, mert anya beégetett előttük és most tuti az egész csapat rajtam röhög. Rettegek tőle, hogy mi lesz holnap és most csak ülök az ágyamban és vagdosom magam. Attól is félek, hogy mi lesz ha rájönnek? Nem tudom mit tehetnék. Akármilyen módszert amivel el tudok érni egy olyan sérülést, hogy egy-másfél hétig ne kelljen edzésre mennem nagyon szívesen veszek. Öngyilkos még nem akarok lenni, de edzések alatt az is megfordult a fejemben.

Próbálkoztam már azzal, hogy nem veszem észre őket, de ők 15-en vannak én pedig egyedül. Lécci segítsetek!



2016. márc. 8. 23:15
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Ja, bocs most látom, hogy ki írtad . Hát akkor hova is mennél 13 évesen, sehova . Miért nem értik meg a szüleid, hogy neked, ez az egész nem gyere be ? Valami más érdeklődési köröd nincsen, amit szívesebben csinálnál (?) és ha beteg vagy (sz ritmuszavar) akkor miért erőszakoskodnak a szüleid, vagy mondta nekik valaki, hogy ez jót tesz, vagy nem értem, miből adódik az értetlenségük .
2016. márc. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
A családom nagyon kiemelkedő ebben a sportban. Egyébként az írás érdekel leginkább, de nagyon szívesen lennék orvos vagy pszihiá
2016. márc. 8. 23:52
 13/39 A kérdező kommentje:
*ter
2016. márc. 8. 23:52
 14/39 anonim ***** válasza:
És te jó vagy ebben a sportban, lenne ennek a későbbiekben haszna ? Mit-tudom én pl. foci esetében lehet menni foci akadémiára, külföldre, lehet jól keresni vele, lehet az emberből futball edző meg ilyenek .
2016. márc. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Eddig minden posztodból azt olvastam ki, hogy sggfejek a szüleid. Azért erőszakolják rád az ártalmas sportot, mert az a család jelvénye?

Ilyen koncepciót utoljára a 19. századi sztorikból hallottam.

2016. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Legyél rosszul edzésen.


Viccet félretéve. 13 éves vagy az anyád nem tehet ki az utcára, mert minimum elvesznek tőle, és a gyámügyhöz kerülsz, otthonba visznek, őt meg jól megbüntetik. Szóval ezt a kártyát nyugodtan széttépheted, nem fog kirakni az utcára. Ezt neki is megmondhatod, hogy tudod, hogy nem teheti meg, mert őt fogják meghúrcolni! Ha pedig igen, akkor egyenes utad vezet a gyámügyre, az osztályfönöködhöz, vagy a rendőrségre. Választhatsz. Jobban megszívja, mint amennyire te gondolnád. Nyugodtan mond meg neki, lehet elgondolkozik azon, hogy mennyire vagy döntésképes.


Szóval vagdosás helyett vedd elő a hiszti műsort és duzzogd ki az akaratod! Tini vagy, nálatok ez a normális!


Az edzőnek mutasd meg az orvosi papírjaid, és kérdeztd meg vállalja-e a felelősséget, ha esetleg rosszul leszel. Nem hinnám hogy fogja. Holnap nyugodtan vidd magaddal a papírok, ha nincs, akkor szóban kérdezz rá, hogy az orvos ezt-meg azt mondta, mit szól hozzá?


Szóval annyi lehetőség van, de egyik sem a vagdosás. És mint ahogyan a másik kérdésedhez írtam, mit érsz el a vágásokkal? Elcsúfítod a bőröd, nemsokára meg jön a nyár, és gondolom enm akarsz hosszú, meleg ruhákban járni, aztán meg kiirni, hgy mit tegyek a hegek ellen...


Állj a sarkadra! Hajrá!

2016. márc. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy nem megy jól. Az egész kib*szott országban, az összes jól értesült ember a sportágban ismeri a nővéremet legalább hallásból, nekem pedig nagyon szarul megy és mindenki olyan nagy elvárásokat támaszt velem szemben, én pedig sorra okozok nekik csalódást. Ők erre azt mondják, hogy majd csak beérek és később jól fog menni. Ezt hallgatom 3 éve
2016. márc. 9. 00:01
 18/39 anonim ***** válasza:
És különben is, nem vagyok teljesen biztos benne, hogy komolyan kell azt gondolni, hogy ha abbahagyod a sportot, kirúgnak a házból. Akiben van szülői ösztön, az ilyen hülyeség miatt nem tesz ilyet. Ha te mégis olyan szerencsétlen vagy, hogy igen, az mégegy ok, hogy húzz onnan, mert nem normálisak az öregeid.
2016. márc. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Az érdeklődési köröd alapján, könyvtárba, színiiskolába kellene járnod, és néha-néha elmenni úszni, meg hasonlók .
2016. márc. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
#16 szoktam. Az edző az már látja rajtam, hogy mikor vagyok szarul úgyhogy olyankor fogom magam és leülök. Ami pedig a hisztit illet: annyit érek el vele, hogy elveszik mindenem, sokkal szigorúbban vesznek, esetleg anya elbeszélget velem aznap este.
2016. márc. 9. 00:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!