Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idegesit a legjobb baratnom?

Idegesit a legjobb baratnom?

Figyelt kérdés

Apro pici korunk ota legjobb baratnok vagyunk. De most volt neki egy fel eves kapcsolata ami alatt totalisan megvaltozott es en ezt nem tudom toleralni.

Se veled se nelkuled kapcsolatuk volt. Baratnom tul feltekeny volt, minden fuszalra, a gyerek pedig tul "engedetlen" es martirkodos. Nem jottek ki egymassal es emiatt is mindig en hallgattam. Persze az elejen szivesen meghallgattam a problemait, de mikor mar 1000x mondta el ugyanazt mar kezdett unalmas lenni...

Es most a baratnom ossze vissza pasizik,nem talalja a helyet. En mondtam neki hogy lehet az lenne a legjobb ha senkinek nem irna vissza mert most megint elkezdett kotodni valakihez, de nem teszi ezt. Egyszeruen idegesit eg az egesz, hogy akkor miert keri ki a velemenyem ha nem ugy csinalja?

Meg most joban lett egy csajjal aki jol atverte a volt baratjat az meg megy utana mint a pincsi,es legjobb baratnom is kibeszeli meg szidja a csajt, de megis utana meg joban van vele, mennek ide oda..

En ezt nem igazan ertem

Ha en fel ev utan szakitok valakivel, akkor keptelen vagyok 1 honap utan mast megcsokolni,es ha en valakit nem birok akkor nem tudok vele jopofizni es vele logni.

Nem ertem

Mit tegyek?

Mert amugy a legjobb baratnom es tenyleg szeretem, meg mar 15 eve ismerjuk egymast, es sokat jelent ez a baratsag nekem, de ugy erzem lehuz :(

Mit csinaljak? :/


2016. márc. 27. 09:51
 1/1 Mindegy66 válasza:
Hagyjad hagy élje ki a hülyeségeit, majd vissza talál, csak most lázad minden ellen. Ahogy írtad úgy sem fogadja meg soha a tanácsaid, hanyagold akkor egy kicsit, kell néha szünet még a legjobb barátságokba is. Mindenki változik, ezen nem kell meglepődni és szomorú de nem feltétlenül lesz ő életed végéig a legjobb barátnőd. Ha ő is nyit mások felé te is tedd meg, mert lehet hogy egyszer majd azt veszed észre, hogy nincs ott és egyedül vagy :/
2016. márc. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!