Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyenek látjátok azt az...

Milyenek látjátok azt az embert aki nem elérhető a nap 24 órájában?

Figyelt kérdés

Azaz: nincs fent közösségi oldalon vagy ritkán használja. Éjszakára/hévégére kikapcsolja a telefonját. (Esteleg nincs neki, de ez manapság ritka.)

Szóval idegesítőnek találnátok vagy egyetértenétek vel?


2016. ápr. 6. 09:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

A közösségi oldalt megértem, én se használom mindig. Nem is annyira fontos, illetve az ott kapott üzenetek nem sürgősek (akinek sürgős, az felhív).


A telefont viszont nem. Az azért van, hogy elérhetőek legyünk. Ébresztett már olyan hívás vasárnap hajnali ötkor, hogy ha a párom látni akarja még az életben a keresztanyját, akkor sovány malac vágtában induljunk, mert egy-két órája van hátra. Így odaértünk az utolsó félórájára.

Ha kikapcsoltuk volna a telefont, hogy majd tízkor visszahívjuk, amikor illik telefonálni, már csak a halálhírét tudtuk volna meg és nem lett volna lehetőségünk elbúcsúzni.


A teljes igazsághoz azért az is hozzátartozik, hogy normális rokoni és ismeretségi körünk van, azaz ok nélkül nem szoktak hívogatni az éjszaka közepén.

2016. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Én is ezt csinálom, szóval megértem.
2016. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 ede1219 ***** válasza:
Olyan "maradinak", mint én vagyok.
2016. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és elég furcsán néznek rám az emberek, ha megtudják. Ennek ellenére lehet, hogy én is furcsának találnám, ha találkoznék ilyen emberrel.
2016. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan élsz. Nekem, semmi közösségi oldalon nincs személyes dolog.

Teló, viszont, a nap 24 órájában csöröghet, mivel, ha lekések egy üzletet, az a zsebemre megy. Valaki hajnali 2 órakor akar üzletelni és én alszok, reggelre már mással köti meg. Különben, nem igazán érdekelne, hogy keresnek.

2016. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nagyon különleges. Eszméletlen egyedi.
2016. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Idegesítőnek találnám,hogyha valakit a 21. században sehogy sem lehet elérni. 2 másodperc alatt küldök egy üzenetet Amerikába..

Teljesen idegesítőnek találnám,hogyha át kellene mennem valakihez pl 10 kilóméterre mert van valami fontos mondanivalóm.

Persze tudom,hogy most ez a trendi hogy "nem nézek tv-t,nem netezek sokat" mégis erre a kérdésre reggel 9 től idáig jött vagy 15 válasz! :D

2016. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17-es, annyira fontos a mondanivalód?
2016. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Igen kezeld. De egyébként a vicc az egészben,hogy a válaszolók 80%-a az ellen van,hogy valaki napi 24 órában elérhető legyen. Mégis névtelenül írogatnak egy ilyen oldalra.


Egyébként például ha egy alkalmazottat nem tudna elérni a főnök,hogy bocsi de változott a holnapi munkarend és ezt eljátszaná párszor,biztos kirúgnák.

Hatalmas piac van a számítógépre,internetre,telefonra,okosórára, egyéb dolgokra,de ha a 80%-otok haszontalannak tartja,akkor meséljétek már el,hogyan van ekkora bevételük? Le merném fogadni,hogy a válaszolók fele telefonról írt,miközben várja a buszt,vagy ül egy étteremben!:D


Ha már megoldható,hogy a szobámból egyszerre 10-15 emberrel chatelek,skypeolok,akkor miért ne tenném?

2016. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

És ez a főnökös elérés meddig játszik? Hívhat hajnali 2-kor? Én is őt?


Ha megoldható, hogy kikapcsolom, miért ne tenném?


Egyébként irigyellek, ha nálad egy átlagember a szerdát étteremben tölti, nem a munkahelyén.


Az meg még szebb, hogy eddig nem voltunk elérhetőek, de ma már meg kell indokolni, hogy miért nem. Mert ettem, szartam, zenét hallgattam, olvastam, más egyebet csináltam. Nem értem rá Mancika legújabb pletyijére.

2016. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!