Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyenek látjátok azt az...

Milyenek látjátok azt az embert aki nem elérhető a nap 24 órájában?

Figyelt kérdés

Azaz: nincs fent közösségi oldalon vagy ritkán használja. Éjszakára/hévégére kikapcsolja a telefonját. (Esteleg nincs neki, de ez manapság ritka.)

Szóval idegesítőnek találnátok vagy egyetértenétek vel?


2016. ápr. 6. 09:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
35%

Értelek. Szóval te meg a melóhelyen GYK-zol! :D

Nem arról van szó,hogy éjszaka elérhető-e vagy sem. Értelemszerűen az ember este 10-től reggelig nem elérhető.

(Vagy beosztástól függ)

De az,ha valaki soha semmikor sem elérhető,azt nem tudom hova tenni.

Szóval mindenkinek ott van a telefon a zsebében.Miért ne írnék vissza bárkinek,ha egyszer rámírt? Persze ha éppen sz@rok vagy nézek egy érdekes filmet,vagy ba$zok,vagy autót vezetek stb.. akkor értelemszerű hogy nem is érdekel a telefon. De az,hogy valaki soha nem elérhető azzal én nem tudok mit kezdeni..

Most írt rám egy barátom,hogy nem-e van kedvem este átmenni beszélgetni..És ehhez nem kellett személyesen találkoznunk,hogy ezt megkérdezze tőlem.

2016. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ez csodálatos, de a kérdező kérdését én úgy értelmeztem, hogy elérhető, csak nem állandóan.
2016. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem a munkahelyemről írok, nem ezt írtam, értelmezd.


Azt írtam, ha neked valószínűbb, hogy hétköznap valaki étteremben ücsörög, mint a munkahelyén, akkor irigykedem nagyon.

2016. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!