Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nagy mellű...

Mit gondoltok a nagy mellű lányokról?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogyha most 17 évesen viszonylag nagy mellem van,később mikor majd babám lesz elvileg nagyobb lesz és azt mondják csúnya lesz és lógni fog..igaz ez?:/
2016. ápr. 11. 12:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
Aha ertem.Nos biztos nagyon szexi egy lánynak a mellei helyett a mellkasát nyalogatni;)És ezzel lezartam nem kérek a kommentedbol mert még fogalmazni sem tudsz:)
2016. ápr. 11. 12:41
 12/63 anonim ***** válasza:
100%
Na, látod, hogy megkeseredett vagy? Szerencsétlen...
2016. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:
En sajnalom ha sérti a buszkesegeteket az igazság.A kérdésem nem irányult sem bulik vagy pasizas felé csak feltettem egy kérdést. Pont nem a gebe lányok pattogasa fog érdekelni. Rossz nektek,tudom.De ha valami nem tetszik ne olvassátok:)
2016. ápr. 11. 12:49
 14/63 anonim ***** válasza:
90%

A köldöködig lógó melleket se valami jó dolog ám szopogatni.:)

Meg ha kicsit fogysz úgy összeesnek azok a mellek mint egy tejes zacskó, mert gondolom azért elég molett is vagy a nagy melleidhez.

2016. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam kövérnek,a melleimmel kapcsolatban jó géneket örököltem.Csak érdekelt h baba után mi lesz.De egybol nekem kell állni az onbizalom hiányos lányoknak.En nem a csinos lányokat fikaztam hanem a gebéket akiknek semmi alakjuk nincs.Mégis ez a torz társadalom..na mindegy..Egy nő akkor is attol nőies ha nem csak mellkasa van.
2016. ápr. 11. 12:54
 16/63 anonim ***** válasza:
90%
Mivel az enyém B-s kosaras, nem hiszem hogy csak mellkasom lenne!:P
2016. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:
Nem kérdezte senki:) Ha en is leirnam az enyém, akkor már lehet mégis úgy gondolnad h nincs melled;)Nos ezentul csak az írjon aki a kérdésre válaszol.
2016. ápr. 11. 13:01
 18/63 A kérdező kommentje:
Nem hiszem mert bordaim nekem is vannak;)
2016. ápr. 11. 13:05
 19/63 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valakinek D-s melle van, attól még egy B méretű mell sem fog eltűnni.

Senki nem kezdett el kötekedni, te írtál olyat, ami sértő a vékony, kismellű nőkre nézve, ami tükrözi a jellemedet.

Biztosan nehéz elfogadni, de vannak pasik, akik a kis mellet szeretik. Igen, vannak olyanok is, akik a nagyot. A normális férfit meg nem fogja érdekelni, hogy D vagy B.


Kérdésedre pedig: Igen, nagy a valószínűsége, hogy nagyobb és lógós(abb) lesz. Egy nagyobb mellnél ez szoptatáson kívül is gyakoribb jelenség.

2016. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:

Csak nem látod őket, mert valami lógó lifegő izé takarja!:P

De hidd el hogy egy feszes formás mell többet ér mint egy lógó lifegő valami.

Tudod a pasik többsége nem takarózni hanem szexelni szeretne velük!:P

2016. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!