Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nagy mellű...

Mit gondoltok a nagy mellű lányokról?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogyha most 17 évesen viszonylag nagy mellem van,később mikor majd babám lesz elvileg nagyobb lesz és azt mondják csúnya lesz és lógni fog..igaz ez?:/
2016. ápr. 11. 12:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
Eshtenem pár napja volt ugyanilyen kérdés csak kismellű lányokról. Ott meg az volt a baj hogy mindenki a nagymellűeket szereti. Egyik sem igaz.
2016. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim válasza:
Nekem volt B-s majd lett D-s persze híztam mindenhová,de a lėnyeg hogy a 50kg 75/B ės a 70kg 90/D is ugyanugy bejött a pasiimnak ės most már a fėrjemnek!Hülyesėg ez a vita!
2016. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
A dús kebel hasonló előnyt jelent a nők esetében, mint férfiaknál a széles váll, természetesen anélkül is lehet valaki igazán vonzó, de nagy előnyt jelenthet, én is szépnek tartom a nagyobb melleket, és még ha megereszkedik idővel, attól még ugyanúgy fogja értékelni a partnered, ne aggódj.
2016. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. ápr. 11. 19:19
 55/63 anonim ***** válasza:

"En nem a csinos lányokat fikaztam hanem a gebéket akiknek semmi alakjuk nincs."


De miért kell bárkit is fikázni? Miért nem foglalkozik mindenki a saját testével...Én nem fikázok senkit, mert el van hízva vagy mert csontvázra hasonlít..Aki nem tesz a változásért, az vagy lusta vagy pedig jól érzi magát a bőrében. Ezzel nekem senki sem árt. Tőlem lehet midenki körülöttem dinnye nagyságú mellű, engem nem izgat. Mennyire más lenne a világ, ha mindenki magával foglalkozna, nem pedig másokkal...

2016. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok kérdező hogy rakj ki egy képet (vagy privátba küldesz innen pár embernek (akár nekem is)) és elmondjuk a véleményünket a dologról... 18f
2016. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti..olvasd vissza,hogyan kezdődött.:) Személyemben megsértett,hogy elvileg nekem megkeseredett a jellemem,arra akart utalt.hogy ne bántsam a karcsú lányokat..stb ezután írtam azt,hogy nem őket fikázta.Jó lenne ha most már befejeznétek..Unom már,hogy ebből áll ez az oldal..egy normális kérdést sem lehet feltenni mert egyből mindenki elharapja a másik torkát..
2016. ápr. 11. 20:30
 58/63 A kérdező kommentje:
Rendben,aki kér rólam képet az írjon és küldök.Nem szégyenlem magam és nem vagyok dagadt disznó sem csak mert azt írtam,hogy gebe nem vagyok.Szánalmas,hogy kb a kommentek háromnegyede enged támad.:) És az is,hogy minden apró szavamra hangsúlyt fektettek de azokra akik a teltebb lányokat szidják nem.
2016. ápr. 11. 20:33
 59/63 anonim ***** válasza:
Küldenél nekem is képet? :)
2016. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 A kérdező kommentje:
küldtem
2016. ápr. 11. 21:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!