Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nagy mellű...

Mit gondoltok a nagy mellű lányokról?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogyha most 17 évesen viszonylag nagy mellem van,később mikor majd babám lesz elvileg nagyobb lesz és azt mondják csúnya lesz és lógni fog..igaz ez?:/
2016. ápr. 11. 12:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:
:)szerintem meg az gaz ha nem bírják elfogadni a kritikát neha napján:)Nem hiszem h ez az én jellemem minősítené.Koszi a valaszt;)
2016. ápr. 11. 13:12
 22/63 anonim ***** válasza:

Nem itt az a baj, hogy némely csaj azt hiszi hogy mivel őneki nagy melle van, meg súlyfeleslege, senki nem mer neki beszólni, mert meg kéne hogy ijedjünk tőle. Pedig egy nagy segg nagyobbat is puffan.

És ráadásul nem lehet mellérúgni... :P

2016. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:
Aha,tudod van aki szex közben nem szereti ha a csaj szét nyomja a csontjaival.Szerintem régen rossz ha neked a szép,formás,nagy mell egy lógó lifego valami.Lenyegtelen ugyis azt hiszed majd hogy a fogpiszkalo lányok a jók.Lezartam légy boldog a "melleiddel" :D
2016. ápr. 11. 13:17
 24/63 A kérdező kommentje:
Azt senki nem mondta,hogy van súlyfeleslegem ;) csak nem vagyok gebe..Az a baj,hogy egyre hülyébb dolgokat írtok.
2016. ápr. 11. 13:18
 25/63 anonim ***** válasza:

Persze láttam én már nagy melleket, és tényleg jól néznek ki melltartóba, csak ha az lekerül, hát...

Az már nem annyira gusztusos:P

2016. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
Ha már így kezdődik hogy nem vagy gebe, akkor minimum nagyon jól táplált vagy:P
2016. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:
A gond a beszűkült látókörötök miatt van.Azt hiszem az,hogy "Ha nem vagy gebe,akkor tul táplált." Leír mindent. Ezekszerint a repertoárotokban nem szerepel a normális testalkat kifejezés. Védhetitek magatokat ahogyan csak akarjátok,de szerintem már szánalmas.
2016. ápr. 11. 13:27
 28/63 anonim ***** válasza:

Ha valakinek nőies alakja van akkor azt írja, vagy hogy formás.

De ha már "nem vagyok gebe" akkor kb 80 felett kezdődik/sonka!:P

2016. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:
Nem tudok a mentális bajotokkal már mit kezdeni.:) Az életben ezek alapján a kommentek alapján elég sokszor megalázottnak érezhettétek magatokat. Az se lehet kellemes amikor a gyerekosztályon vásároljátok a ruhákat.Sok sikert csajok és csak óvatosan a kivágott pólókkal.
2016. ápr. 11. 13:34
 30/63 anonim ***** válasza:

Most kérdeztem meg a bátyámat erről, mivel pont eljött hozzám. Azt mondja ez nagyon relatív. Lehet egy lánynak nagy melle és csúnya, kis melle de szép-és fordítva. Nekem ugyan nincsennek nagy melleim, de eddig minden barátomnak tetszett, mert szép és arányos melleim vannak. Ha lesz majd gyerekem, akkor változni fog nyílván, de a lógós mell nem fenyeget. Akiket nagy mellekkel áldott meg a természet, azokra bizony előbb utóbb lógós mellek várnak, ha tetszik ha nem.


Lehet itt vitatkozni, de tök felesleges. Nekem soha nem volt gondom a pasizással a melleim miatt, sőt..soha egy kritikát nem kaptam és komplexusaim sem voltak. Jah és talán picit soványabb vagyok mint kellene, de mindig dicsérték az alakomat pont így ahogy van :)

2016. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!