Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nagy mellű...

Mit gondoltok a nagy mellű lányokról?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogyha most 17 évesen viszonylag nagy mellem van,később mikor majd babám lesz elvileg nagyobb lesz és azt mondják csúnya lesz és lógni fog..igaz ez?:/
2016. ápr. 11. 12:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
válaszoltam, te nem válaszolsz...
2016. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:
Na erről ennyit,úgy látom hiába adtam meg a face linkem,már valahogy elszállt az önbizalmad ;) Nekem ennyi elég is,sziasztok. :)
2016. ápr. 11. 14:07
 43/63 anonim ***** válasza:

Amit megadtál, az vagy nem jó, vagy az a nagy bizonyos nagy melled eltűnt valahova:P

Mit nevezel te nagy mellnek???

2016. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fikázhatsz úgy,hogy még be sem mertél jelölni.:D Gyáva vagy,hogy fogod így kilapítani őket?:D Figyelj én megtettem amit megbeszéltünk ngyon sajnállak,elég csúnya lehetsz.:)
2016. ápr. 11. 14:12
 45/63 anonim ***** válasza:

Énis megtettem, de azt hittem legalább f-s méreted van, nem c-s...

Hol van neked olyan nagy melled húsi???

2016. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok :D háhá jól szórakozom a kommenteken, ekkora háború tud kialakulni egy kérdésből :D
2016. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:

Na jól van erről a nagy mellről ennyit.

Léptem sziasztok...

Még hogy nagy???

2016. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:
Én is eléggé nevetek.Főleg mikor megbeszéljük,hogy cserélünk linket..erre elküld egy arc képet ahol alig látszik.Kamu az egész..és még ő áll nekem.:)Fel se meri magát vállalni.Úgy mer csak fikázni,hogy be se jelölt.:)
2016. ápr. 11. 14:16
 49/63 A kérdező kommentje:
Menj is,ne égesd magad.Valahogy éreztem,hogy habisztik az egész.:)
2016. ápr. 11. 14:17
 50/63 anonim ***** válasza:

Én nagy mellű vagyok...16 éves. És rohadtul szégyenlem >< Szerintem lehet kicsit megereszkedik majd a melled.

Ezt onnan gondolom, hogy le szerettem volna fogyni. 64 kg voltam 155 cm-hez...eléggé volt mindenütt fognivaló :/ most 57-vagyok és megereszkedtek a melleim. Elég pocsék látvány valóban melltartó nélkül... Szerencse nem kell lássa senki :D Most fekvőtámaszozok, hátha az segít rajta...

Még így is túl nagy ahhoz képest mint amit szeretnék, de talán ha tovább fogyok végre normális méretű lesz...

Szóval, kérdező...lehet hogy meg fog ereszkedni. Anyumnak igaz három gyereke van, de na >< eléggé nemszép a melle...

2016. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!