Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel tudnék mégis hízni ha...

Mivel tudnék mégis hízni ha nem vagyok hajlamos a hízásra?

Figyelt kérdés
22 éves lány 172 cm és 47 kg vagyok, szeretnék hízni, de sajnos nem jön össze. Sokat eszem napi 6-7 alkalommal és nem is keveset, de mégse jön rám egy deka sem. Voltam már edzőterembe is , hogy akkor hátha majd sikerül kicsit erősödnöm de nem igazán jött be. Itthon tornázom meg súlyzós edzéseket is csinálok. Mit tudnátok tanácsolni, hogy sikerüljön híznom?

2016. ápr. 16. 17:38
 1/6 Kiabi ***** válasza:
Szedj tabit pajzsmirigy túlműködés ellen
2016. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincsen pajzsmirigy túlműködésem :)
2016. ápr. 16. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jönnek a kilók, egyél még többet. És ne szarokat, hanem összetett szénhidrát és magas fehérje tartalmú ételeket. Számold, hogy melyik tápanyagból mennyit eszel. Főként szénhidrátból, ha nehezen hízol, akkor a testsúlyod legalább hatszorosa kell, ha még így sincs súlygyarapodás, akkor növeld hétszeresre (én hét és félszeressel tömegelek).
2016. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam irni kb. Mint az utolso szoval hajra. Sok hasznos szenhidrat!!!
2016. ápr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben van megpróbálok még többet enni, köszönöm a válaszokat :)
2016. ápr. 17. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:

fölösleges ezzel a sok evéssel szenvedni, ha sbbshsgxod, pár hét alatt leadod.

Az edzéstechnikán változtass, ne alakformálós dolgokat csinálj

2016. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!