Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki lehet azt deríteni valahol,...

Ki lehet azt deríteni valahol, hogy valaki házas-e, vagy volt-e valaha házas?

Figyelt kérdés
Ha igen,hova kell menni megkérdezni? Csak úgy,hogy bemegyek,és megkérdezem (mondjuk a rendőrségen, anyakönyvi hivatalban), akkor adnak ki ilyen infót? Vagy ezt ilyen közembereknek nem lehet?

2016. máj. 4. 07:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindegy?Eleve nem kapcsolat az,ahol ilyen infót nem mernek elmondani,vagy letagadják.Akkor meg?Amúgy nem adnak ki ilyen infót.
2016. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem, nekem személy szerint nagyon nem mindegy,hogy elkezdjek-e valakivel egy kapcsolatot úgy,hogy tőle úgy tudom, nem házas meg nem is volt, mástól meg azt hallottam,hogy elvált. Ennyi erővel lehet akár az is,hogy el sem vált,ha egyáltalán házas volt.
2016. máj. 4. 08:19
 3/22 A kérdező kommentje:
Ja, meg nálam már volt ebből adódóan rossz tapasztalat, úgy tudtam az egyik exemről,hogy nincs senkie, közben meg pár hét után kiderült,hogy házas. Köszönöm,én nem akarok senki házasságába belerondítani.
2016. máj. 4. 08:23
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen adatot nem adnaki ki senkinek, mert magánügy.


De ha ennyire nem bízol a másikban, akkor semmi értelme a kapcsolatnak.

2016. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Nem fognak neked információt kiadni ezzel kapcsolatban.
2016. máj. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%

nem mondják meg neked sehol.

én is azt tudom tanácsolni,hogy válogasd meg kivel találkozol. ha a bizalom ennyire nincsen meg, akkor kár erőltetni. elhiszem,hogy rosszak a tapasztalataid, de nem szabad ennyire bizalmatlannak lenni,csak mert más átvert egyszer...

én is jártam egy ideig egy pasival, amikor kiderült,hogy a drágának van kapcsolata, csak éppen nem szólt róla.. nekem is nehéz volt visszanyerni a bizalmamat utána, de ez van. mindenkinek adni kell egy esélyt,aztán majd kiderül,hogy megérdemli,vagy nem.

de ha nagyon nem hiszed el,akkor kérdezd meg az illető egy családtagját ezzel kapcsolatban.. ő csak tudja,hogy volt -e házas.

bár nem értem mi jelentősége van,hogy házas volt.ha meg most még mindig házas, azt meg csak nem tudja eltitkolni,főleg ha hazavisz.

2016. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hát igen, ha hazavinne, de azért kezdő kapcsolatban nem szokás az embert (mosz csak mondok valamit) 2 nap múlva hazavinni, én meg nem vagyok már 18,hogy hónapokat feccöljek egy-egy kapcsolatba, aztán a végén kiderüljön,hogy hát pl házas, csak van egy sz.r időszakuk,amikor külön vannak, akkor megint én maradok ott megbántva a végén,ő meg csak elütötte velem az időt
2016. máj. 4. 09:06
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire bizalmatlan vagy, menj el vele együtt kikérni az adatokat. Neki gondolom kiadják a saját adatiat.
2016. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Így nem érdemes belekezdeni egy kapcsolatba.

Ha ennyire bizalmatlan vagy, akkor hiába derülne ki, hogy nem házas, nem elvált, akkor is találnál mindig valami más okot, amiért idegeskedhetsz.

Szerintem magadat kéne megerősíteni, és csak utána kéne kapcsolatba kezdeni.

2016. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"én meg nem vagyok már 18,hogy hónapokat feccöljek egy-egy kapcsolatba, aztán a végén kiderüljön,hogy hát pl házas, csak van egy sz.r időszakuk,amikor külön vannak, akkor megint én maradok ott megbántva a végén,ő meg csak elütötte velem az időt"


Hát, ha neked ennyire drága az időd (még akkor is, ha épp te is élvezed azt az időtöltést)... akkor miért nem fogadsz minden jelentkezőnél rögtön magánnyomozót?


Leperkálod az összeget, aztán fél nap alatt megszerzi neked az infót.

2016. máj. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!