Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki lehet azt deríteni valahol,...

Ki lehet azt deríteni valahol, hogy valaki házas-e, vagy volt-e valaha házas?

Figyelt kérdés
Ha igen,hova kell menni megkérdezni? Csak úgy,hogy bemegyek,és megkérdezem (mondjuk a rendőrségen, anyakönyvi hivatalban), akkor adnak ki ilyen infót? Vagy ezt ilyen közembereknek nem lehet?

2016. máj. 4. 07:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%

Simán felmehetsz hozzá és lecsekkolhatod, hogy egyedül él-e.

Arra fele sétálgattok, amerre lakik, aztán azt mondod, hogy el kell menned a mosdóba, hadd menjél fel.

Ha kifogásokat keres, akkor gyanús :)

2016. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

"én meg nem vagyok már 18,hogy hónapokat feccöljek egy-egy kapcsolatba"


Ezzel a hozzáállással sosem lesz épkézláb kapcsolatod. Egy kapcsolatra igenis hónapokat rá kell szánni, sokat együtt lenni, mire kiderül egy csomó dolog róla.


Vagy ha nem házas, akkor neked már mindenképp megfelelő?


Tökmindegy, hogy milyen az életvitele, hogyan viszonyul a tisztasághoz, rendhez, pontossághoz, milyen a világnézete, az ízlése, hogyan szereti a szabad idejét eltölteni, kikkel barátkozik, milyen a kapcsolata a szüleivel, szorgalmas vagy lusta, mennyire türelmes adott helyzetekben, jó apja lenne-e közös gyereketeknek, számíthatsz-e rá betegséged, problémád idején is?

Mert azt ugye nem képzeled, hogy pár hét alatt ezeket föl tudod térképezni???


Egyébként, ha normálisan állsz hozzá egy kapcsolathoz, akkor minden kutakodás nélkül kiderül magától.

Hívjon el a lakására. Nem 2 nap után, de azért erre nem szokás hónapokat várni.

Amelyik nap nem randiztok, időnként este 8-9 körül hívd fel. Ha rendszeresen előfordul, hogy nem veszi fel, legalábbis fölvetődik a kérdés, mit csinál ő akkor? Kifogást persze mondhat, hogy pl. a barátaival rendszeresen sörözgetni jár esténként, és a zajos kocsmában nem hallja meg, de akkor rögtön fölvetődik, hogy nem fog-e mellőled (és esetleg kisbabátok mellől) is állandóan a haverjaihoz menni esténként.

2016. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem, persze, hogy nem mindegy, de ha pl házas, akkor bele sem kezdek. Vagy ha jönne az a bizonyos "éppen válunk" szöveg, akkor sem. Ilyenekre nem is akarok se időt, se érzelmeket pazarolni, mert úgyis én jövök ki rosszul belőle. Én olyan típus vagyok,hogy könnyen meg tudok szeretni valakit, ezért nem akarok a magam ellensége lenni,hogy beleszeretek, aztán utána meg hoppon maradok. Van olyan pl,hogy nem veszi fel,meg azt mondja,nem hallotta, mert rezgőn volt a telefonja. Sajnos nem is egy városban élünk,így ez sem olyan egyszerű,hogy na akkor lecsekkolom,mit csinál. A családtagjai meg pláne nem itt laknak,szóval ezen sem tudom lecsekkolni a dolgot.
2016. máj. 4. 10:42
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire semmit nem tudsz róla, akkor még a neve sem biztos. Gondolom netes ismeretség.... Én is a magánnyomozót vagy a normális ismerkedési uatakat tudom ajánlani.
2016. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem netes,munkahelyi, csak én új vagyok ott, a magánélete meg mindenki előtt titok kb, nem szokott nagyon senkivel beszélni róla, ezért is van ez,hogy egyik ezt mondja,másik azt, nagy cég, senki sem tud biztosat. Egyik azt mondja,nem házas,másik,hogy az volt,de már nem az, ő maga meg azt mondja,nem volt,csak hosszú volt az a kapcsolata, 6 évig tartott.
2016. máj. 4. 11:11
 16/22 anonim ***** válasza:
44%

Amíg nincs semmi gyanús, érdemes bizalommal telinek lenni.

Az hogy egy nagy cégnél, ki mit pletykál, nekem nem lenne mérvadó.

Senkiben sem lehetsz teljesen biztos, tényleg rá kell szánni az időt arra, hogy megismerd a másikat.

2016. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
55%
Munkahelyen a béresek is tudnak segíteni. Gyerektartás, családi adókedvezmény, friss házas adókedvezmény stb. :)
2016. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: azért az elég durva lenne, ha ilyen információkat kiadnának egy dolgozójukról. Normális esetben az első kérdésük az lenne, mi köze a kérdezőnek ehhez.


Egyébként ha volt egy többéves élettársi kapcsolata, az szimplán megmaradhat kollégájuk fejében úgy, hogy házasok voltak. Az meg teljesen normális, hogy nem teregeti ki a magánéletét a kollégái előtt.


Amúgy a munkahelyi kapcsolatot azért érdemes meggondolni. Mielőtt belemész, kérdező, gondolj arra, mi történik, ha mondjuk egy év kapcsolat után csúnya veszekedésekkel széjjelmentek. Nem fognak-e pletykálni rólatok? El tudod-e kerülni őt később? Mert ha később munka miatt rendszeresen beszélnetek kell, akkor nagyon nehéz lenne.

2016. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk ..... izé, ......... ha már több kollégát is kérdeztél róla, hogy házas ill. házas volt-e, akkor nem kell lángésznek lenni, hogy kisüssék, összejöttél vagy össze akarsz jönni vele. Esélyes, hogy már pletykálnak rólad, de legalábbis ez jut eszükbe rólad. Új dolgozóként én eleve nem akarnám ezt.
2016. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Kerdezo, az nem jutott meg eszedbe h rakerdezel nala? Megmondod hallottal ilyet is plyat is es nemtudod mit higyj mert beleronditani senki eletebe nem akarsz
2016. máj. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!