Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Őszintén! Verekedtél már...

Őszintén! Verekedtél már életedben? És ha igen kivel? Mi volt az oka? Vettél már részt tömegverekedésben?

Figyelt kérdés

És utána sikerült kibékülni az illetővel/illetőkkel?

Ha lehet kort és nemet is írjatok, bár az nem kötelező.

Nem kérek kötekedést, csak normális válaszok érdekelnek!

Ez csak egy egyszerű anonim közvélemény kutatás.

Előre is köszönöm!

Üdv!



2016. máj. 15. 16:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tömeg verekedésbe nem volt részem. Verekedni volt "szerencsém" egyszer kétszer fiatalabb koromba de sosem én kezdeményeztem, soha nem tartottam ésszerű megoldásnak az erőszakot, de persze ha kellett megvédtem magamat. Általános iskolába többször, mindig ugyanazzal az osztálytársammal. Az oka annyi volt, hogy kisebb voltam nála és ezért könnyű prédának nézett, bár nem volt vele szerencséje de kitartóan próbálkozott. Ki békülni igazán nem békültünk, mert soha nem is voltunk igazán jóba, de voltak békés időszakok. Általános után 2 verekedésbe volt részem az egyik lánnyal kapcsolatos félreértés miatt. A másik pedig foci közben egy véletlen össze rúgás után alakult ki. Kibékülésre egyik esetben sem került sor mert nem voltam jó kapcsolatba az incidens előtt sem a másik féllel. Akivel olyan kapcsolatom van, hogy kibékülnék vele egy verekedés után azzal letudom rendezni értelmesebb módon is az esetleges nézet eltéréseket.
2016. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Verekedtem.

Gimiben egyszer kétszer, osztálytárssal, kicsit elszállt velük a ló, nem békültünk ki kimondva, nem is volt rá szükség, semmi probléma nem volt a velük való haverságban utána.

Egyszer legjobb haverommal egymásnak mentünk, de azóta sem értjük, hogy miért (józanok voltunk), aztán csak röhögtünk rajta.


Aztán buszon előfordult már a klasszikus részeg-hajléktalan-k**vaanyázik-szólok-neki-finoman-meglök-lerakom-buszról. Ezzel úgy vagyok, hogy ha bárkit bántanak, aki nem tudja megvédeni magát, én viszont tudnék ellene tenni, akkor szégyen lenne, ha nem lépnék közbe.


Illetve hát focimeccsen, illetve ahhoz kapcsolódóan többször is, spontán és előre lebeszélt módokon is.

Bármiféle eszközt utálok ilyenkor, nem akarok senkit megölni, komolyan megsebesíteni, viszont sem szeretném, ez csak "sport". Ettől függetlenül kaptam már kést a lábamba. :)

2016. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Öcsémmel verekedtem már :D.
2016. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
pár óra sparring gyakorlatom van, meg alsóba kisebb bunyók.
2016. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!