Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki vagy mi ez a Teresa Figaldo?

Ki vagy mi ez a Teresa Figaldo?

Figyelt kérdés

Kaptam ma egy üzenetet egy olyan ismerösömtöl akivel nem beszélek, hogy van ez a nevü csaj aki 26éve halott és küldjem tovább a körüzenetet mert különben pontban 24 órakor megjelenik az ágyam mellett és megöl, ha túlélem az éjszakát másnap is ott lesz és egész nap követni fog és 23:58kor egy "brutal dallam"-al fog megölni.. aztán a családomat és igy tovább. Majd felsorolt pár példát hogy kik nem küldték tovább és haltak meg (egyikük sem volt 18 felett.. érdekes). Ja és a szellemünk nem valami jó helyesírással rendelkezik..


Honnan jött már megint ez a körüzenetes szarság? Ki találta ki és miért dőlnek be neki ennyien? Hogyan tudnám kiszürni ezeket? Kezdem már unni. Ezek alapján harmadjára már nem buli meghalni. Ja igen én már kétszer meghaltam mert nem küldtem tovább az ilyesmit. Meg több millió etióp kisgyerek halt miattam éhen.. borzasztó.



2016. máj. 30. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 A kérdező kommentje:
És bocsi nem az ágyam mellett lesz hanem a szobám sarkában
2016. máj. 30. 16:04
 2/70 anonim ***** válasza:
80%
Én is kaptam ilyet, gondolom megint egy hülye találta ki, aki olyan sötét, mint az éjszaka. Meg amugy olyan nagy marhaság, mert amikor felsorolja a ,,halottakat" csak a keresztnév van ott vezetéknév nem. Vagyis nem is történt ilyen, mert, ha vezetéknévvel rákeresnél és igaz lenne, akkor feldobná :D
2016. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
2016. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
79%

:D

Vidman

2016. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:
2-es: Honnan tudod hogy nem direkt írta így, hogy ne tudják lenyomozni? :O
2016. máj. 30. 19:08
 6/70 anonim válasza:
94%
Én is kaptam ilyen üzenetet,hülyeség...26 éve meghalt és van Messengere/Facebookja akkor még telefon se nagyon volt...azt bírnám ha lenne instagramja😂😂😂
2016. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 ElekTamás88 ***** válasza:
83%

A hírhedt felvétel a Sintra-i szellemstopposról nem más, mint egy vírus marketing kampány része. A vírus marketing többeknek ismerős lehet, akik jártasak a Hollywood-i filmek terén. A Word of Mouth Marketing Association szerint a vírusmarketing (Viral Marketing) olyan szórakoztató vagy informatív üzenetek előállítását jelenti, amelyet a fogyasztók érdemesnek találnak arra, hogy továbbküldjenek, általában elektronikus úton (például emailben), így segítve elő exponenciális terjedésüket. Általában ezeket a vírusmarketing videókat internetes terjesztésre illetve megjelentetésre szánják készítőik. Ezeknek különböző okai lehetnek:



1. A hirdető nem vállalja fel a reklámfilmet. Az internet bizonyos értelemben védelmet és anonimitást biztosít, az interneten terjedő reklámot le lehet tagadni, szemben a TV-ben sugárzott reklámmal.



2. A letagadásnak különböző okai lehetnek, többek között a botránykeltés, hogy az emberek beszéljenek az adott reklámfilmről. Természetesen előfordulhat, hogy a reklámot valóban nem a hirdető rendelte...


A felvétel hamis. A közelmúltban lelepleződött a csalás. A videó nem más, mint egy kisfilm, melyet egy David Rebordao nevű férfi készített. A címe: „A curva””The curve” A filmnek azóta hivatalos website-ja is van, (www.acurva.net) és egy félhivatalos közleményt is kibocsátott a készítő, mely így szól:



Üdv mindenkinek!


A nevem David Rebordao én vagyok a készítője és producere a „The curve” (A curva) című kisfilmnek. A filmmel kapcsolatos több hónapnyi spekulálás, és fantasztikus teóriák után elérkezett a leleplezés ideje. A weboldalt nektek (rajongóknak, nézőknek) hoztuk létre, hogy mindannyiótok előtt nyilvánvalóvá váljon az igazság, megismerjétek a tényeket melyek a világ legnézettebb Portugál kisfilmjévé tették művünket. Annak ellenére hogy a felvétel több verzióban és hosszúságban fellelhető az interneten, és ingyenesen elérhető számotokra, ezen a weboldalon igényelhetitek a teljes hosszúságú (12 perc) filmet DVD-n.



Maga a DVD sok egyéb extrát is tartalmaz. Egy interjút a készítővel, aki bemutatja a film készítésének különböző fázisait, és különféle reakciókat azzal kapcsolatban, hogy a film világszerte ismert lett. Azt is megmutatják, hogyan keltették fel a publikum érdeklődését pusztán azzal, hogy fórumokon beszédtémává tették a rövidfilmet. A dolog rejtélyessége bár szertefoszlott, mégis elmondhatjuk, egy igen érdekes gyöngyszem valósult meg filmes berkekben. A „The curve” tökéletes példája annak, hogy mekkora erő rejlik a vírusmarketingben. A több mint 700 ezer néző, és a témát boncolgató többtucatnyi fórum magáért beszél.

2016. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 PoppyBaba válasza:
78%

Ne aggódj, én is kaptam ilyen körlevelet tegnap este:DD

Valószínűleg egy olyan személy találta ki, aki nagyon ráér és szeretné ijesztgetni az embereket ilyen marhaságokkal:D

Állítólag ma éjszaka kéne megjelennie 23:58-kor (asszem)

Hát sok szeretettel várom:DDDD

2016. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim válasza:
87%
Ma kaptam én is egy ilyet:D
2016. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 ,krisz válasza:
66%

hát nekem is elküldték ezt a kör üzenetet

nagyon várlak teresa

meg amúgy nézzétek ma az eget mer láccani fog a mars

de télleg 26 éve nem hogy facebook de még csak telefon se nagyon volt:)

2016. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!