Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki vagy mi ez a Teresa Figaldo?

Ki vagy mi ez a Teresa Figaldo?

Figyelt kérdés

Kaptam ma egy üzenetet egy olyan ismerösömtöl akivel nem beszélek, hogy van ez a nevü csaj aki 26éve halott és küldjem tovább a körüzenetet mert különben pontban 24 órakor megjelenik az ágyam mellett és megöl, ha túlélem az éjszakát másnap is ott lesz és egész nap követni fog és 23:58kor egy "brutal dallam"-al fog megölni.. aztán a családomat és igy tovább. Majd felsorolt pár példát hogy kik nem küldték tovább és haltak meg (egyikük sem volt 18 felett.. érdekes). Ja és a szellemünk nem valami jó helyesírással rendelkezik..


Honnan jött már megint ez a körüzenetes szarság? Ki találta ki és miért dőlnek be neki ennyien? Hogyan tudnám kiszürni ezeket? Kezdem már unni. Ezek alapján harmadjára már nem buli meghalni. Ja igen én már kétszer meghaltam mert nem küldtem tovább az ilyesmit. Meg több millió etióp kisgyerek halt miattam éhen.. borzasztó.



2016. máj. 30. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim válasza:
100%
Én is ma kaptam :'D De valószínű hogy egy nap nem egy ember kapja meg ezt az üzenetet... És akkor mindenkihez pontban éjfélkor megy? Vagy 1 másodperc leforgása alatt több embert képes megölni különböző helyszíneken??? Hát erre még egy szellem se lenne képes...
2016. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 Girgoy ***** válasza:
100%

MA olvastam erről. Úgy sajnálom, hogy nem kaptam üzenetet e stoppos hullától, mert így kénytelen vagyok itt válaszolni az üzenetre. Szóval, nézzük csak meg:


Kedves Teresa! Már itt vagyok egy kicsit gondban, mert miután Teresának mutatkozol be, Damiant írsz az üzenet végére. Tehát, nem tudom, hogy szólítsalak, így félek, hogy az én üzenetem nem jut el hozzád a másik irányba. Bár úgy látom, magyarul sem tudsz és magyar billentyűzeted sincs, ez további gondokat vet fel, hogy vajon megérted-e amit mondok. Lehet, nem vagy egy művelt IQ bajnok... Ez mondjuk több dolgon is látszik sajnos.


Először is, biztatsz arra, hogy írjam be a neved, google-be vagy youtube-ba. Nem tudom, milyen rendszeresen csekkolod te magad ezeket a fórumokat, de már észrevehetted volna, hogy közröhej tárgya vagy és rég megcáfolták létezésed ezeken a helyek. Szerintem ne hivatkozz ezekre, mert azt az icipici hitelességedet is elveszíted, amit esetleg valaki elhitt volna. Igazán jó tanácsként szólok, hogy ez öngól már rögtön így az elején. Ha komolyan gondolod, hogy "Hidd el, ez nem kamu", akkor töröld mondandód elejéről a hivatkozást, és bízz magad erejében, hátha azzal jobban elhiteted ezt az egészet...


Vagy talán, hmmm, még így sem. Az általad kitalált rendszer az, hogy mindenki legalább 20 embernek küldje tovább az üzidet. Na, ez már első sikeres továbbküldésre is 400 embert jelent. De ha feltételezzük, hogy egy nap nem pusztán ez a 400 ember lépett be a Facebookra, akkor ezek is tovább fogják küldeni. Pár óra leforgása alatt, ha minden jól megy, simán több százezer emberhez eljut az üzenet. Ezek közül sokan ugyanabban az időzónában vannak. Te viszont itt erősen limitáltad terved kivitelezhetőségét azzal, hogy pontos időpontot adtál meg megjelenésednek. Nos, vagy nem hiszel te sem abban, hogy ezt mindenki továbbfogja küldeni, vagy akkor mégis hogy akarod kivitelezni, hogy annyi helyen megjelensz, sőt, egész éjjel gubbasztasz többezer otthonban? Bocsánat, de elemi matematikával lesz máris kapásból hiteltelen az egész. Gondold át ezt újra, készíts újabb számításokat, akciótervet, mert ez így nem fog összejönni. Én szóltam...


De az ölés módjában is úgy látom, igencsak bizonytalan vagy. Azt írod, megiszom a véred, megeszem a csontod. Akkor sokminden nem marad belőlem, igaz? Jó, max. az izmok, inak, bőr (már ha ki tudod merülni, amikor a csontokhoz férsz), hajszálak, ilyesmi. Ezután mégis azt írod, hogy véres hullákat találtak vagy hideg kéz fojtott meg valakit. Na figyelj, dönts már el, mit akarsz! Mert ilyenfajta bizonytalankodás megint ne vezet célra, és nem fognak komolyan venni. Találj ki egy ölési módot és ragaszkodj ahhoz, vagy inkább csak úgy általában mondd, hogy meg fogod ölni az embereket, abba belefér többminden. De így komolytalannak tűnik az egész megint...


És mi ez a brutal dallam? A dallam még ment fordításilag, de a brutalból miért nem lett brutális? Segítek, ezt így mondják magyarul, innentől írdd így, mert ez megint gagyi benyomást kelt. Meg hát ez már a huszadik módja az ölésnek, lásd fent!


Amúgy meg miért gubbasztasz a sarokban és követsz valakit egész nap? Írod, hogy olyan félelmetes külsőd van, hogy infarktust lehet tőled kapni (huszonegy...). Hát akkor legyen már annyi önbizalmad, hogy nem sunyi módon bujdosol meg hátulról lópodzkodsz, hanem az ember elé állsz szemtől szembe! Csak nem félsz attól mégis, hogy meglátnak? Gyerünk, szedd össze magad, ha olyan félelmetes vagy, vesd be ezt a fegyvert! Amúgy sem érsz rá itt hosszasan követni annyi embert. De hát megint én gondolkodjak helyetted, a mindenségit?!


Aztán jönnek az esettanulmányok. Na ennek következetlenségeiről már volt szó, itt csak annyit jegyeznék meg, hogy így egy keresztnévvel megint tök hiteltelen az egész. Ha tényleg az a célod, hogy az emeberek ezt az egészet elhiggyék, akkor pontos forrásmegjelölést kérünk. Brutális gyilkosságokról valószínűleg a sajtó is beszámolt. Ez így korrekt. Ha ezek megtörténtek, akkor le is tudod hivatkozni hitelesen, ha viszont ezt nem teszed meg, akkor vállalnod kell, hogy ne hisznek neked az emberek. Ez van, de ezt megint építő kritikának vedd a részemről, én segíteni akarok!


Végül a búcsúzás: tudod, mi fog történni. Örülök, hogy így bízol bennem, de a fentiek alapján amíg te is bizonytalan vagy benne, hogy mi fog történni, és totál kivitelezhetetlen, átgondolatlan terveid vannak, én mit mondjak? Fogalmam sincs, mi fog történni. Valószínűleg semmi. :)

2017. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim válasza:
100%

2017.03.21.

Még mindig terjed. :D

2017. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 Honamiii válasza:
100%
Én egy német barátnőmtől kaptam meg ezt a körlevelet tegnap....vicces, hogy abban az áll hogy ha nem kuldod tovább veled fog ÖRÖKKÉ aludni...na most ez a verzió is más mert ott még csak neveket sem sorol fel vagy hogy hogy fog megölni. Hülye aki elhiszi ennyi 😂 Ha meg jon es megeszi a sutimet...na addig élt a lotyó😂😂😂😂
2017. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim válasza:
Én nemrég ugyanezt az]üzenetet kaptam. 26 éve. Akkor már nem 28?
2019. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim válasza:

Én is ma kaptam egy ilyen levelet.

Szeretettel várom teresát. Majd készítek ki neki valami kaját, nehogy elfáradjon a sok ölésben!!!!😂

2019. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
100%
Azóta is várom.
2021. jún. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim válasza:
Én tiktokon kaptam ilyet,egy követőm küldte... Instán is találtam ilyet,nyugi,ez egy nagy kamu
2021. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim válasza:
Teresa Figaldo egy kitalált karakter. Egy hülyegyerek találta ki ezt a Facebookos f@szságot
2022. szept. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim válasza:
Szia én is kaptam ilyet. Rákerestem és azt írták ki erre a szépségre h KITALÁLT karakter ha megjelenne szíves örömest fejbecsapom a családi bibliával :).
2022. nov. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!