Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki vagy mi ez a Teresa Figaldo?

Ki vagy mi ez a Teresa Figaldo?

Figyelt kérdés

Kaptam ma egy üzenetet egy olyan ismerösömtöl akivel nem beszélek, hogy van ez a nevü csaj aki 26éve halott és küldjem tovább a körüzenetet mert különben pontban 24 órakor megjelenik az ágyam mellett és megöl, ha túlélem az éjszakát másnap is ott lesz és egész nap követni fog és 23:58kor egy "brutal dallam"-al fog megölni.. aztán a családomat és igy tovább. Majd felsorolt pár példát hogy kik nem küldték tovább és haltak meg (egyikük sem volt 18 felett.. érdekes). Ja és a szellemünk nem valami jó helyesírással rendelkezik..


Honnan jött már megint ez a körüzenetes szarság? Ki találta ki és miért dőlnek be neki ennyien? Hogyan tudnám kiszürni ezeket? Kezdem már unni. Ezek alapján harmadjára már nem buli meghalni. Ja igen én már kétszer meghaltam mert nem küldtem tovább az ilyesmit. Meg több millió etióp kisgyerek halt miattam éhen.. borzasztó.



2016. máj. 30. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim válasza:
76%

Ott a videó. :D


Olyan segg hülye volt az aki magyarra lefordította hogy 1983 és 2016 szerinte 26 év.... xd

2016. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
80%

Én is megkaptam... azt hittem kamu szóval nem küldtem tovább most halott vagyok.


És itt minden válaszolót meg fogom látogatni és..... megiszunk egy üveg whiskyt.


Később találkozunk!! :)

2016. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim válasza:
71%

Ja de ez a "halott" a jövőben gyilkol: Jana (13) 13.12.16-an halt meg elvileg ez az lenne, hogy 2016 12. 13..

Én ezt a levelet skype-on kaptam. Skype 26 éve?!...

2016. jún. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim válasza:
69%
+ én 1 hónapja hulla lennék
2016. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim válasza:
71%
Én màr két hete kaptam meg és élek és családom is épségben van.
2016. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim válasza:
71%

Szia, a nevem teresa figaldo, 26 eve halott vagyok. Ha nem hiszel bennem, ird be a nevem google-ba, youtube-ba.😳😵Ha nem kuldod tovabb ezt a levelet 20 embernek, minden este ott leszek az agyad mellett. Hidd el, ez nem kamu. Ha nem hiszed meg foglak olni...😈😈😈 Ha nem kuldod tovabb, ma ott leszek pontban 24 orakor a szobadban.Egy sarokban.Es egesz este figyelni foglak. Mindig amikor alszol. Otthon. Baratodnal. Nagyszuleidnel. Ilyesztoen es felelmetesen nezek ki, szivinfarktust fogsz kapni. Reggel, amikor vilagosabb lesz, egesz nap kiserni foglak, aztan.... Egy kest feled dobok, es ott, pont ott, halal lehet a vegzeted. De ne aggodj, ha tuleled, kovetkezo este meg mindig ott leszek nallad, egy sarokban fogok allni. 23:58-kor, egy brutal dallammal foglak megolni. El fogsz verezni... En meg fogom inni a vered... Enni a csontjaidat... Es meg sokkal tobb. Es a kovetkezo nap mar reg halott vagy, es ezert fognak a szuleid egy brutal dallam miatt meghalni, aztan a testvereid, es igy tovabb. Szoval azt tanacsolom, hogy kuld tovabb ezt a korlevelet!!! Nem hiszel nekem? - Jana (13) 13.12.16-an halt meg, mert nem kuldte tovabb. Azt gondolta " Ahh egy hosszu korlevel, nem igaz, es ugysem fogom vegigolvasni." Es aludt elaludt 22:00-kor nyugalmasan. 23:58-kor masnap talaltak meg a veres hullat az agyaban. - Nicole (10) 14.01.01-en kapta ezt a korlevelet, de csak 10 embernek kuldte el. Kesobb, sokkal kesobb talaltak csak meg a hullajat, a baratjanal, ott aludt nalla eppen. - Leonie (17) 13.01.02-en nem kuldte tovabb, mert hogy ez hulyeseg. Neki volt a legkemenyebb halala. Mert megallitotta a levelet. - Sophie (13) elverzett 14.01.03-an. Mert csak negy embernek kuldte el. Megtalaltak holtan az agyban. - Adrian (12) meghalt 14.01.03-an, mert viccesnek talalta a levelet, es nem kuldte tovabb. 23:58-kor hallott egy hangos csattanast a szekrenybol, egy hideg kez megfojtotta. Ezert megegyszer: KULD EZT A LEVELET TOVABB, VAGY... TUDOD MI TORTENIK! Veres udvozlettel..... damia


😂😂😂😂😂

2016. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim válasza:
71%
Teresa Figaldo!Igen nagy csalódás ért,hogy nem láttalak a szobámba!Pedig el nem hiszed hogy mennyire vártalak! :D :D
2016. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim válasza:
71%

Én is megkaptam ezt a körlevelet,de.

Egy 26 éve halott csajnak, hogy lenne facebookja?

2016. szept. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim válasza:
100%
Ismerősömék mondták hogy magyarországon egy suliba néhány 5-es fiú találta ki
2016. nov. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség.
2016. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!