Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki vagy mi ez a Teresa Figaldo?

Ki vagy mi ez a Teresa Figaldo?

Figyelt kérdés

Kaptam ma egy üzenetet egy olyan ismerösömtöl akivel nem beszélek, hogy van ez a nevü csaj aki 26éve halott és küldjem tovább a körüzenetet mert különben pontban 24 órakor megjelenik az ágyam mellett és megöl, ha túlélem az éjszakát másnap is ott lesz és egész nap követni fog és 23:58kor egy "brutal dallam"-al fog megölni.. aztán a családomat és igy tovább. Majd felsorolt pár példát hogy kik nem küldték tovább és haltak meg (egyikük sem volt 18 felett.. érdekes). Ja és a szellemünk nem valami jó helyesírással rendelkezik..


Honnan jött már megint ez a körüzenetes szarság? Ki találta ki és miért dőlnek be neki ennyien? Hogyan tudnám kiszürni ezeket? Kezdem már unni. Ezek alapján harmadjára már nem buli meghalni. Ja igen én már kétszer meghaltam mert nem küldtem tovább az ilyesmit. Meg több millió etióp kisgyerek halt miattam éhen.. borzasztó.



2016. máj. 30. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim válasza:
54%
Ezt nekem is elküldték tegnap este és semmi nem történt még szóval ma 23:58 kor ott lesz elméletileg a szobámban, sok sok szeretettel várom! :D
2016. máj. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim válasza:
54%
Én is kaptam ilyet. Elég nagy baromság...
2016. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim válasza:
60%
Én szívesen várom majd megnézünk egy horrorfilmet vagy valami mást csinálunk :D (ha nagyon csúny akkor van papírzacskó) :D
2016. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim válasza:
63%
Honnan tud magyarul?
2016. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim válasza:
68%
Még mindig élek. Hmm.. Lehet túl sok emberhez kellett elmennie és rám nem maradt ideje.. Na majd holnap. :D
2016. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:

Hát engem se talált meg :( És haveromat se.. Szomorú.. pedig én megvártam másik időszámítás éjféljét is(itt éjjel 1 óra), mert tanulni kellett.. Na majd 23:58-kor eldől hogy ma megtalál e.

Apropó. Megnéztük azt a kisfilmet egy kb. 4 perces változatát.. Hát érdekes volt. Főleg mikor a csajt mutatta a kamera. Ekkor mögülem benyögi osztálytárs:Uhh te ez még jól is néz ki. Adnám neki..

2016. máj. 31. 16:22
 27/70 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem rég küldtek ilyet . Sok ember nem tud mit csinálni csak ilyen hülyeségeket kitalálni. Ja és még ne örüljetek hogyha ma túléltétek következő nap már nem :"DD még ilyet akkor sorba ölhet minket mert én nem küldöm egy barátomnak el ezt még azt hiszik hülye vagyok.
2016. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim válasza:
82%
Érdemes köralakú szobában lakni aminek ugye nincsen sarka
2016. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim válasza:
57%
Énis kaptam ma egy levelet errol az a tervm hogy felveszem videóra es kirakom youtobra higy mit tortrni éjfélkor
2016. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 harcos6666 válasza:
50%
Ma kaptam egy ilyeet de eddig nem figyel senki mert már vagy 00:00 van de még nem döglöttem meg... :DDD
2016. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!