Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki vagy mi ez a Teresa Figaldo?

Ki vagy mi ez a Teresa Figaldo?

Figyelt kérdés

Kaptam ma egy üzenetet egy olyan ismerösömtöl akivel nem beszélek, hogy van ez a nevü csaj aki 26éve halott és küldjem tovább a körüzenetet mert különben pontban 24 órakor megjelenik az ágyam mellett és megöl, ha túlélem az éjszakát másnap is ott lesz és egész nap követni fog és 23:58kor egy "brutal dallam"-al fog megölni.. aztán a családomat és igy tovább. Majd felsorolt pár példát hogy kik nem küldték tovább és haltak meg (egyikük sem volt 18 felett.. érdekes). Ja és a szellemünk nem valami jó helyesírással rendelkezik..


Honnan jött már megint ez a körüzenetes szarság? Ki találta ki és miért dőlnek be neki ennyien? Hogyan tudnám kiszürni ezeket? Kezdem már unni. Ezek alapján harmadjára már nem buli meghalni. Ja igen én már kétszer meghaltam mert nem küldtem tovább az ilyesmit. Meg több millió etióp kisgyerek halt miattam éhen.. borzasztó.



2016. máj. 30. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
38%

Basszus rákerestem már, mert pont néhány perce kaptam egy ilyen üzenetet és azt mondta, ha nem hiszek neki, akkor írjam be Google-be. Hát én beírtam. (Direkt nem olvastam végig, hátha így nem ér 😂)

Azt hittem, hogy ez egy régi kérdés, de aztán megláttam, hogy mai, pedig meg akartam kérdezni, hogy ti túléltétek-e 😭

2016. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 Talmács Dzsenifer válasza:
18%
Énis kaptam ilyen hülyeséget de én nem hiszem el de azért elküldtem 19 embernek.De ezt valaki kitalálta mert az a csaj nem is létezik.Szóval ne higgyünk a hülyéknek!
2016. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim válasza:
42%
Már nem azért ,de ez nagyon hülyeség. Anyukám mondta hogy ilyet ők is kaptak amikor kisebbek voltak csak papír formában.Én azt ajánlom hogy törold(töröljétek) ki!
2016. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim válasza:
35%
Én is kaptam ilyet. Nyilván badarság, de az emberben mindig benne van valami kétség.
2016. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim válasza:
82%

És gyerekek basszunk ki vele ne aludjunk el 23:58 kor. Akkor mit fog csinálni :D :D :D


U.I. Fiúknak. 26 éve hallott lesz egy jó éjszakája úgy se volt biztos 26 éve férfivel :D :D :D

2016. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 hellosztok válasza:
71%
Én is most kaptam nagy baromság de nem tudom mi a f... nak kell ilyen szarságokat kitálni! Unatkozo gyerekeknek! Nincs jobb dolguk...
2016. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim válasza:
63%

Én egy fél órája kaptam meg,és ugyan már!Ez akkora hülyeség!

1.Nem ez az első ilyen Facebook-os hülyeség.Mennyi a reális esénye annak,hogy éppen ennek van valami "valós" alapja,főleg akkor,ha ennyi hülye ember van az interneten,akiknek az a legjobb időtöltése,hogy másokat ijesztgessenek.

2.26 éve nem volt internet,és még telefon se nagyon.

3.Az alapvető hit kérdése.Szerinem egy ilyen marhasággal értelmetlen foglalkozni.Majd elhiszem,hogy ma este pontban 00:00-kor ott terem több ezer ember szobájának a sarkában Teresa Figaldo és dalol nekem vagy mit csinál,azért,hogy meghaljak.

Nevetséges....

Amúgy én még fent leszek éjfélkor a szobámban,mert éppen ma este jön át a barátnőm ezért egy kicsit elhúzódik az estém,de azért várom Teresa Filgadot.Jöjjön csak,szívesen látom.

2016. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim válasza:
65%
Én két embertől is kaptam ma ilyet
2016. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 K.P.710 válasza:
64%
Gyerekek en tul eltem tegnap szoval mindenki megnyugodhat
2016. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
86%
5perc mulva gyün!:D
2016. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!