Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, hogy...

Jogosan esik rosszul, hogy nem hívtak meg?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy társasági ember, a szükséges dolgokon kívül abszolút nem is mozdulok ki, barátaim helyben nincsenek. Illetve de, egyetlen egy. Ő az egyedüli akivel eljárok, eddig úgy láttam, hogy nagyon jó és őszinte a kapcsolatunk,és ő is tudja, hofy rajta kívül másom nincs itt.

Épp a héten kezdtem komolyabb szervezkedésbe a ballagását illetően. Nem vet fel minket a pénz, de itthon fényeztem az illetőt meg a családját is, hogy minél jobb ajándékot vehessek neki (még nincs saját keresetem), hajnalba nyúlóan kerestem neki a megfelelő ajándékot, ma beszéltem a virágossal,és anyukámmal is ledumáltam, hogy a héten elmegyünk valami normális ruhát venni. Mindezt azért, mert még áprilisban a szóban forgó barát megkérdezte, hogy mennék-e a ballagására, amire természetesen igent mondtam, erre ő azt reagálta, hogy örül, és majd akkor adja a meghívót. Minderről egyébként screenshotjaim is vannak.

A délután folyamán ráírtam a meghívó ügyében, mire kiderült, hogy abszolút meg se vagyok hívva...

Minden héten találkozunk, ráadásul nagyon jó a kapcsolatom a szüleivel is. Értetlenül állok a dolgok előtt...

Szerintetek joggal vagyok kiakadva, vagy túlspilázom?

(Hibákért elnézést, telefonról írtam.)


2016. jún. 7. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát fura.

Főleg, hogy már egyszer meghívott. Mit mondott? Miért gondolta meg magát?

Nem lehet, hogy a szülei miatt? Ha rendeznek valami kis ünnepséget, lehet, hogy nem akarnak oda senkit, csak a családot.

Nem biztos, hogy ő tehet róla. Lehet, hogy csak azt kell tennie, amit a szülei akarnak.

Beszéljétek meg, ha már olyan jó barátok vagytok.

2016. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem mondott semmit. Csak annyit, hogy az utolsó meghívó másé, és ennyi. Nem úgy láttam, mintha nagyon meghatná...

Nem csak a család lesz.

2016. jún. 7. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tuti rákérdeztem volna, hogy mi történt azóta, hogy meghívott. Ezt csak ő tudhatja.
2016. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is jartam igy. A legjobb baratnomet meghivtam a ballagasi ebedemre de vegul vissza kellett mondanom mert a ballagasi ebedemet nagymamam fozte es az o hazuk nagyon picike. Mi is alig fertunk el. Sajnos van ez igy.
2016. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!