Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek levegőnek az...

Miért néznek levegőnek az emberek?

Figyelt kérdés
Ha társaságban vagyok véletlenül és kérdezek valamit, elengedik a fülük mellett sokszor, mintha meg sem szólaltam volna, ez nekem nagyon rosszul esik, miért ilyen bunkó sok ember? Nem szolgáltam rá arra, hogy így viselkedjenek velem.

2016. júl. 1. 19:28
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Régen nálam is voltak ilyenek.

Szerintem azzal oldódott meg, hogy amikor megszólalok mindig érdekes dolgot mondok, mindig a témához kapcsolódik a kérdésem, és mindig lazán teszem fel a kérdést.

Példa:

- Ja naon csúcs vót a buli!

- ja feri mennyi sört megivott more!

- Ti is alkoholt fogyasztottatok? :)


Egyébként ha valaki nagyon levegőnek néz, és legközelebb beszél hozzád, te is nézd levegőnek.

2016. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak példaként hoztad fel, de az alkoholizálásról nem szeretek beszélni, nem az én világom, inni sem iszom, meg azt is gyűlölöm, ha részeg valaki a környezetemben...
2016. júl. 1. 23:51
 23/35 A kérdező kommentje:
Meg a legtöbb ember csak a fociról/piálásról tud beszélni, engem nem foglalkoztatnak az efféle marhaságok.
2016. júl. 1. 23:55
 24/35 A kérdező kommentje:
Múltkor láttam egy eszméletlen szép lányt, gondoltam mgamban, hogy milyen kis bájos és aranyos, erre amikor odament a barátnője, egyből azt kezdték ecsetelni, hogy mennyire beb*sztak a hétvégén...nem volt illúzióromboló, ááá...
2016. júl. 2. 00:00
 25/35 anonim ***** válasza:

1.hány éves vagy ?

2.Mi a hobbid ?

3.Mi az amiről szívesen beszélsz ? (témák,hobbid)

4.Milyen tanuló vagy ?

5.Hogy öltözködsz ?

2016. júl. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok még, a hobbim meg olyan, amit itthon végzek...ami az öltözködésemet illeti, nem divatcuccokat aggatok magamra, sőt. Bocsi, hogy ilyen "burkoltan" írtam le, de törekszem az anonimitás megtartására, nem akarom, hogy valamelyik környezetmben élő ember felismerjen és zrikálni kezdjen.
2016. júl. 2. 07:00
 27/35 A kérdező kommentje:
A tanulásom meg mindig is kedvfüggő volt. Ha jobb kedvem volt, tanultam, ha rosszul éreztem magam lelkiekben, akkor nem. Az utóbbi dominált...
2016. júl. 2. 07:03
 28/35 anonim ***** válasza:
szóval otthon végzett hobbi de mi az ? Gépezés ? Elektronika ? vagy mi ?
2016. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Ez most miért lènyeges?
2016. júl. 2. 15:46
 30/35 anonim ***** válasza:
Mert az
2016. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!