Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek levegőnek az...

Miért néznek levegőnek az emberek?

Figyelt kérdés
Ha társaságban vagyok véletlenül és kérdezek valamit, elengedik a fülük mellett sokszor, mintha meg sem szólaltam volna, ez nekem nagyon rosszul esik, miért ilyen bunkó sok ember? Nem szolgáltam rá arra, hogy így viselkedjenek velem.

2016. júl. 1. 19:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó hogy nem vagyok egyedül ezzel :D

És mindig különc vagyok meg furcsán méregetnek, hogy miért nem beszélek többet. Hát bakker ezért :D

2016. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Na igen, furák az emberek...nagyon ritkán járok társaságba, ismerőseim is alig vannak.
2016. júl. 1. 20:22
 13/35 A kérdező kommentje:
Sőt, mondhatni, hogy nem is járok társaságba szinte...
2016. júl. 1. 20:24
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez előfordult már többször. Társaságban kérdezek vagy mondok valamit normál hangerővel, és mintha a falnak beszêlnék. Ja, és senki szavába nem vágok bele, mindig kivárom és kihasználom a pár másodperces dumaszünetet. Egyszer olyan mérges lettem érte, hogy csak azért is egymâs után ismételgettem ugyanazt a mondatot, mint egy hülyegyerek, amíg fel nem figyeltek nagy kegyesen. Persze máskor ugyanezek az emberek osszák az észt, hogy legyek már bátrabb és kommunikatívabb. Lazán...
2016. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Érdekes, én pl. mindig odafigyelek, ha valaki kérdez valamit. Ez nettó bunkóság a részükről. Talán nem vagyunk a szemükben elég érdekes személyiségek, nem akarnak energiát fektetni a velünk történő társalgásba, én így látom. Számos más ok mellett ez is közrejátszik abban, hogy már-már remeteszerű életet élek 20 éves létemre.
2016. júl. 1. 21:11
 16/35 anonim ***** válasza:
Ijesztő, hogy hányan vagyunk így ezzel...
2016. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Pedig nem szoktam buta kérdéseket feltenni. Mondanom sem kell szerintem, hogy egy nőhöz sem merek odamenni, megszólítani, ha tetszik...ez részben kicsivel fiatalabb koromból ered, amikor két srác-egy lány felállásban beszélgettünk, és a lány MINDIG a másik fiú szavait leste...önbizalomlöket a köbön...
2016. júl. 1. 21:16
 18/35 anonim ***** válasza:
53%
Ezért szoktak a szép lányok csúnya duci barátnőt választani :D
2016. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
16-os, nem tudom, errefelé csak én vagyok ebben a helyzetben, ti valószínűleg messzebb laktok innen. :D
2016. júl. 1. 21:28
 20/35 A kérdező kommentje:
18-as, ha a világ legjóképűbb férfija lennék, akkor sem figyelnének rám a nők, valószínűleg ez a szociális fóbia átitatja a kisugárzásomat, nem tudom...
2016. júl. 1. 21:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!