Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, ha semmihez...

Mihez kezdjek, ha semmihez sem értek?

Figyelt kérdés
Akármibe fogok, sikertelen vagyok, míg mások legalább egy dologban példás eredményeket tudnak felmutatni, ez elveszi a maradék életkedvemet is. Pedig valamit kezdenem kéne magammal, mert 20 éves vagyok és csak egy érettségivel rendelkezek. Mihez kezdhetnék így, minek tanuljak, ha kétbalkezes és unintelligens vagyok?

2016. júl. 2. 18:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
magyar o. qurvasora értékelik de valójában egy szakmunkás többet keres mit egy agyoniskolázott 2 lábon járó szerencsétlenség..
2016. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Amúgy én is voltam már a munkaügyin érdeklődni, de csak olyan dolgokat indítanak, amik nagyon nem érdekelnek.
2016. júl. 2. 19:24
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezzel én is pont így vagyok.

Ami érdekelne azt meg nem támogatják, pedig nem hiszem el, hogy ne lenne rá keret abból a pályázati pénzből...

2016. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló, én pl. írtam is, hogy az érettségi önmagában semmire sem jó. De a helyedben azért nem büszkélkednék azzal, hogy nincs. Abban viszont igazad van, hogy ez az ország nem éppen a lehetőségek tárháza...de könyörgöm, miért kell zsidózni? Gyűlölöm a kormányt én is, de a rasszizmus nem helyénvaló.
2016. júl. 2. 19:30
 15/27 anonim ***** válasza:
5%

Ne vedd sértésnek kérdező de pl itt vagy TE ÉRETTSÉGIVEEL :D:D:D:D:D:D mit ér vele?D:D:D hát a nagybátyámnak csak egyszerű sulija van aztán alatta van a 8milliós autó KP-ra vette nincsen rajta hitel!


Érettségi

2016. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Vagyis antiszemitizmus.
2016. júl. 2. 19:30
 17/27 A kérdező kommentje:
Ne vedd sértésnek, de pont letojom, hogy a nagybátyádnak mije van.
2016. júl. 2. 19:32
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

#10-es, brávó...Ez már hozzá állás a köbön! Ilyen egy talpraesett, sikeres ember! (Irónia.)


Kérdező, panaszkodással semmire sem fogsz menni és jóformán SZINTE senki sem kíváncsi mások problémáira, mert mindenkinek vannak problémái és inkább a sajátjaikra fókuszálnak. Mihez kezdjél, hogyha semmihez sem értesz? Szeresd meg magad és tedd rendbe az önbecsülésedet. Ez nem kis munka, de hogyha valamire akarsz menni az életben, akkor ez egy igen jó befektetés, ugyanis nagyon sok ember nem szereti magát és alacsony az önbecsülésük, mellettük nem nehéz érvényesülni. Ha már magadat, mint embert képes vagy értékesnek tartani, akkor tudni fogod, hogy mihez kezdjél :) Ehhez persze nem árt, hogyha kísérletezel, kipróbálsz új dolgokat, olyan dolgokat, amikre nem is gondolnál. Esetleg az sem lenne hülyeség, hogyha megfigyelnéd a sikeres emberek viselkedését, ugyanis kizárt dolog, hogy minden sikeres ember összelopta volna a vagyonát. Ezer százalék, hogy másképp gondolkodnak, mint te és a problémád forrása a gondolataidban gyökerezhet szerintem.

2016. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
32%
Mert ez az ország az! Z SiDO állam leszünk!VAGY már AZ vagyunk? Sajnos NAGYON NAGYON ellehetetlenítik az embereket sehol nincsen 27%áfa, sehol nincsen 100e fizetés(lehetetlen h megéljél ebben az országban a fizetésedből ) sehol nem ilyen az egészségügy amilyen itt ebben az patkányfészekben.. (nem részletezem mert azt hosszú lenne) nem beszélve az oktatásról,árakról,gazdaságról és a támogatásokról meg annyit h mindenre van pénz csak az állam pont leszarja hogy mit szeretnél vagy h mit szeretne az ország.
2016. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
18-as, elismerem, hogy alacsony az önbecsülésem, de a feltornázása sajnos nem megy egyik napról a másikra. Igazad lehet abban, hogy ki kéne próbálni új dolgokat is, de előre tudom, hogy nem jeleskednék bennük. Meg tényleg kevés dolog érdekel, ha olyan dogot kell csinálnom, amit nem szeretek, nagyon elkedvetlenedek.
2016. júl. 2. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!