Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, ha semmihez...

Mihez kezdjek, ha semmihez sem értek?

Figyelt kérdés
Akármibe fogok, sikertelen vagyok, míg mások legalább egy dologban példás eredményeket tudnak felmutatni, ez elveszi a maradék életkedvemet is. Pedig valamit kezdenem kéne magammal, mert 20 éves vagyok és csak egy érettségivel rendelkezek. Mihez kezdhetnék így, minek tanuljak, ha kétbalkezes és unintelligens vagyok?

2016. júl. 2. 18:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobb ötleted nincs, tanulni nem akarsz/nem tudsz, akor keress pénzt. Menj ki külföldre, gürizz, rakj félre. PL. Angliába, amíg még lehet. Pár év múlva még mindig fiatal vagy, de már lesz egy kis félretett pénzed, azalatt az idő alatt lehet ki is találod mit kezdenél az életeddel (pl. indíthatsz valami vállalkozást, amihez kedved vanm mittudomén, nyitsz egy halsütödét).
2016. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Próbáltam többször is a továbbtanulást, de nem jött össze. Egyébként volt "szerencsém" üvegházban/fóliában

dolgozni napi 12-15 órában, alig fizettek meg. Jobban fizető állás kell ahhoz, hogy önállósodni tudjak, ahhoz meg egy jó szakmát el kéne végezni...és itt vissza is kanyarodtunk az elejére: mi legyen az a szakma? Lehet, hogy meg kéne próbálnom külföldön megtalálni a szerencsémet.

2016. júl. 2. 20:07
 23/27 A kérdező kommentje:
De az meg kapcsolatok híján igencsak nehézkesen menne.
2016. júl. 2. 20:08
 24/27 anonim ***** válasza:
51%
A külföldre menéshez nem kell kapcsolat. Indulj amíg lehet. Kimész, elkezdesz dolgozni gyárban, szalagmunka pl. ott ezt jól megfizetik, a minimálbér egy hónapra durván 1000 font, annak a feléből meg tudsz élni ha nem bulizol, a másik fele megmarad. Havi 500 font , évi 6000. Elvileg 2 évig biztoseltartanak a brexit tárgyalások, azalatt 12000 font durván 4,5 millió Ft amit összeszedsz. Ezalatt ráérsz gondolkozni mit akarsz kezdeni ezzel a pénzzel. Inkább legyen tartalékos és úgy keseregj mint üres zsebbel sírni magad elé, hogy milyen szar az élet.
2016. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

akkor tanulj valamit addig, míg érteni nem fogsz hozzá.


Amúgy ilyen hozzáállással kár is bármit javasolni, mert úgyis az lesz rá a válaszod, hogy "sz@r, nem érdekel"

2016. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

ma 19:39 VAGYOK!


ma 20:25 Ott a PONT ment a Zöld kéz! ;)

2016. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
34%
röhejes ez qva ország... menj ki külföldre hátha sikerrel jársz :)
2016. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!