Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a fene ütött ezekbe a nőkbe?

Mi a fene ütött ezekbe a nőkbe?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem vonatkozik mindenkire! Manapság már több, mint négy éve élek Nyíregyházán. Egy kicsi faluból jöttem ide tanulni, az első évben, kb. négy évvel ezelőtt még minden rendben volt a csajokkal. Na jó ez túlzás, :) de azért egyébként igen.


Egy jó ideje nem merek gyalog kimenni az utcára, mert öt perc alatt felhúznak ezek az idóta, fogyatékos nők! Az ember ugye közlekedik a járdán arrébb megy embereknek, illem stb. Manapság bejöttek ezek a nagy tégla okos ipodok, meg a franc tudja, hogy milyen okos telefonok. És egyszerűen nem lehet elmenni a járdán úgy, hogy valami fogyatékos nőszemély ne jönne szembe velem és ne lenne benne a feje a nyakáig abban a k..va telefonban! Persze az ilyen néma egy centit sem menne arrébb, nem is látja, hogy ki ön vele szembe, ha mégis rádnéz még felhúzza a szemöldökét, meg flegma pofa. Komolyan mondom, ha még egyszer meglátok egy ilyen idiótát én felrúgom úgy hogy kipereg az összes foga a nyomoronc kúvájának!


És nem tudom, hogy honnan a fasz.mból de tele vannak pénzzel tizenévesen, meg am a huszon, sőt harmincas korosztálynál is láttam ezt a hülye idealizmus, vagy stíus, hogy táska a könyökében, napszemcsi, meg nyomdossa azt a sza.rt ami a kezében van! A legjobb, amikor mindezt biciklizés mellett csinálják, és mennek azzal a szarral, és egy kézzel kormányoz, másik kezébe ott van az a szar tégla és úgy közlekedik, és még te menjél arrébb, hogy szegény fogyatékos el ne essen, mert akkor letörik a műkörme, annyira irritálnak az ilyenek. Én nem hiszem el, hogy ennyire fontos emberkék, hogy ne tudjanak normálisan menni az úton, nagyon idegesítő dolog, és szerintem nadzolásból direkt csináljék.


2016. júl. 22. 01:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Valahol igazad van, de nem a nőkre kivetítve. Mindkét nem így járkál. Az egész hidegen hagy. Annyi, ha ő nem figyel a körülötte lévőkre, én sem sasszézok. Fel lököm, hát így sikerült.
2016. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, miért kellett a nőket kiemelni a kérdésben, mikor a fiúk dettó ugyanez, ráadásul most, hogy van ez az új Pokemon Go őrület. A fenti jelenséget telefonfüggőségnek hívják és igen, ez egy általános jelenség manapság.
2016. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Valójában tegnap csak felhúztam magam. Nem ütnék meg egy nőt sem természetesen. Igazából azért a nőket emeltem ki, mert elismerem, hogy a pasik között is vannak ilyenek, de jóval elenyészőbb mennyiségben. Másrészt pedig tartom magam a véleményemhez, baromira lekezelő dolog tud lenni a másik fél szemében, hogyha te tekintettel vagy a másikra és arrébb mész a járdán, a princesske meg bele van bújva a készülékébe, gondolja majd arrébb megy nekem mindenki kit érdekel. Én egyébként ezt be is tiltanám, hogy sétálás közben ne lehessen nyomkodni a telot, egyrészt balesetveszélyes, másrészt elég tiszteletlen dolog a másikkal szemben, aki próbál úgy közlekedni a járdán, hogy mindketten elférjenek.


A másik dolog pedig, hogy ehhez az egész jelenséghez, amiket azért elég gyakran tapasztalok, társul egy kis beképzeltség, meg vagánykodás. Nem hiszem el, hogy valaki annyira fontos, hogy még menés, vagy biciklizés közben is azt a sz-rt nyomkodja. Ezúton szeretnék elnézést kérni a hölgyektől amiért alpári módon fogalmaztam meg a kérdésemet, még egyszer kiemelem, a kérdésem nem vonatkozott mindenkire

2016. júl. 22. 12:05
 14/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem ütnél meg egy nőt? Te mocskos hímsoviniszta disznó, diszkriminálod őket csak azért mert nők? Hol az egyenjogúság? Hol vannak a rosseau-i demokrácia elvek? Szabadság, testvériség, egyenlőség? Hányok az ilyenektől mint te. Remélem szembetalálod magad egy nagy csapat feministával egyszer!
2016. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Ennek semmi köze nincs a diszkrimináláshoz! :)

Nagyon rosszul látod a dolgokat. Én tisztelem a nőket!

Sőt, az is a bajom, hogy túlságosan is. Mindig illedelmes vagyok, kinyitom előttük az ajtót stb. Csak mára már annyira átfordult a világ, hogy gyakran már egy köszönömöt sem hallok vissza, és szerintem ennek is, ehhez az egész idealizmushoz van köze, hogy bejött ez a hercegnő, meg flegma stílus. Még egyszer mondom nem vonatkozik minden hölgyre, de sajnos egyre több embert fertőz. Egyébként a pasikat sem kell félteni, nézz meg engem, hogy felhúztam magam ezen a hülyeségen, amikor a kérdést kiírtam.

2016. júl. 22. 12:17
 16/22 anonim válasza:

Úgy látom,nem csak magadat húztad fel ebben a témában. :)

Minden korosztályban vannak ilyenek.

2016. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A pozitív diszkrimináció is diszkrimináció.
2016. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#Kérdező:


A 14-es (molnar555) valszeg szarkazmusból írta azt ,amit írt. ;)

2016. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mindig elszomorodom kicsit amikor ezt külön le kell írni. De örülök hogy nem mindenkinek szükséges a magyarázat, amiről mint ugye tudjuk, a vicc halála.
2016. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#19:


Én is pont ilyen vagyok. Nagy forma vagy. ;)

2016. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!