Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félnem kéne az erdőben, vagy...

Félnem kéne az erdőben, vagy csak enyhe paranoia?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek erdőkben sétálgatni, csak ezzel az a baj, hogy folyamatosan azon parázok, hogy a következő bokorból kiugrik valami drogos, vagy valami beteg őrült, és megerőszakol vagy megkésel. Tudni kell, hogy erdőkben csak nappal mászkálok, este nem, de még így is félek, állandóan hallgatózom hátha valaki esetleg követ, vagy a bokrokból figyel. Nincsenek is sokan az ilyen erdőkben, és ha történne valami velem, senki sem tudná, hiába kiabálnék ráadásul. De nagyon-nagyon szeretek sétálgatni!

Van okom félni, vagy ezentúl nyugodt lélekkel sétálgathatok szerintetek?



2016. júl. 24. 15:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
És megkínálnálak a kulacsomból, de nem méreg vagy pálinka lenne benne, hanem édes boddzaszörp! :-D Háháhá... :-)
2016. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Kedves fura válaszoló, neked elgurult a gyógyszered, azt ajánlom menj, és keresd meg ;)
2016. júl. 24. 17:01
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
:-D Rendben! :-)🐨
2016. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudom hol venni ilyet, de a szüleidnek szólj, mert "fegyvert" biztos nem adnak 18 év alattiaknak (vagy legalábbis remélem).


A szülők meg az olyan emberek miatt tiltják a gyerekeiket a nettől, mint ez a farönkös csávó...

2016. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Már bocsánatot kérek, de mi rosszat mondtam azzal, hogy egyszer egy fatönkre ülve szeretnék beszélgetni valakivel? Egyáltalán nem tudom mi ebben a rossz. Magam is erdőjáró vagyok és ilyen eset eddig már többször is előfordult. Tavaly pl. egy 80 éves öregemberrel beszélgettem ugyanígy, aztán meg egy kövér nővel és a lányával. Fogyni jöttek az erdőbe én meg a közeli kilátóhoz tartottam, így találkoztunk össze... Szóval, kinek mi baja van a farönkökkel meg a beszélgetéssel, mert ezt tényleg nem értem! :-)
2016. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy még akkor is nyomulsz, mikor már egyértelműen megmondták, hogy creepy vagy és hagyd szegény csajt békén.


"De azt nem hiszem, hogy erőszakot tennék rajtad, mert annak csak rossz következményei vannak és nem a boldogság felé vezető egyenes út!"


Amúgy ez valami kva meggyőző mondat, de tényleg!:D

2016. júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést, de eddig életem során még soha nem piszkáltam egyetlen csajt sem és ezután sem tervezem. Vagyis egy kivételével van, de az a csaj kifejezetten élvezte, ha piszkáltam valamivel... :-) És nem nyomulok mert másokkal ellentétben nem szokásom. Kizárólag csak azért választottam, mert valaki kifirgatta a szavaimat és megpróbákt kész akarva lejáratni. Amikor semmi olyasmit nem mondtam, amivel bárkit is bántottam volna. Aki pedig a viccet komolyan veszi és gyűlölködésre használja fel, hát az önmagában véve elég selejt ember lehet...
2016. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírási hibák miatt, telefonról írtam... :-)
2016. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Surprise, ha hárman mondják neked, hogy para vagy, akkor talán ez azt jelenti, hogy nem vagy vicces...


Lehet selejt embernek gondolni, de tizenéveseknek nem kéne nem erőszakos vicceket tolni mert a végén még félreértik (meg ha már itt tartunk, talán senkinek sem).

2016. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is creepy ez a fazon. :(

Kérdező, én is lány vagyok, aki szereti a természetet járni, és sajnos néha én is félek. Borzadztó dolgokat lehet hallani, sok a nemnormális ember. De jobban érzem magam, ha elviszem a kutyát, vagy ha a tesómmal megyek. Lehet, hogy neked is ki kéne próbálni, hogy társasággal mész. :)

Tényleg nem ijesztgetni akarlak, de gondoltam itt a végén kiemelem: az erőszakos cselekedeteknek az a lényege, hogy valki rád Erőszakolja az akaratát, a rossz szándék ellen meg nem tudsz védekezni, akkor is lesznek ilyen emberek, ha sícuccban és hat fős testőrséggel mászkálsz. Ahogy a többiek is mondták, a gàz- vagy paprikaspray hasznos lehet. Van egy rendőr ismerősöm, aki a feleségét is csak azzal engedi el.

2016. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!