Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hány telefonszámot tudtok...

Ti hány telefonszámot tudtok kívülről?

Figyelt kérdés
Bocs, nem igazán találtam megfelelő kategóriát a kérdéshez. Szóval belenéztem valami ostoba akciófilmbe, és a főhős éppen egy idegen telefonról hívott fel valakit. Elgondolkodtam, hogy vajon meg tudnám-e csinálni? Valamikor, amikor még csak vonalas telefonok voltak, minimum 8-10 számot tudtam fejből. Most a két telefonomból csak a magyart tudom fejből, a németet nem. Csak én vagyok ennyire stupid?

2016. júl. 28. 22:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Még a sajátomat sem tudom, azt is a telefonomból szoktam kinézni, ha meg kell adnom valakinek. Egyébként egyáltalán nem használok hanghívásra telefont, legfeljebb SMS-t küldök, de azt is a mobil internet SIM-kártyájáról jó, ha fél évente egyszer-kétszer... Úgyhogy nem is lehet hívni és én sem hívok senkit sem. Akikkel kapcsolatot tartok (2-3 fő max., munkaügyben stb.), azokkal e-mailben kommunikálok, nagyon ritkán chat, de gyakran azt is elkerülöm, ha lehetséges.
2016. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mi az a telefon?
2016. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
2 ebbol az egyik az enyém 😁
2016. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én egyet se tudok:D Nem volt kedvem megtanulni őket.
2016. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Sajátom, párom, anyukám,testvérem. Ennyi:). Mikor még csak vonalas telefonunk volt régesrég, vagy 30at biztos tudtam fejből:).
2016. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én a sajátomat tudom, az otthoni vezetékes telefonunkat, az anyukám telefonszámát, illetve a nagymamámét.
2016. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Csak a sajátomat.
2016. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kölyökként fejből fújtam az összes szomszádnak, rokonnak, barátnak a vezetékes számát. Mindenféle tanulás nélkül. Ma már nem jegyzem meg a mobilszámokat, csak a családtagokét tudom, meg a közelebbi barátokét.
2016. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
10-es: :D
2016. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A sajátomat, a nagymamám vezetékes számát (gyerekkoromban sokat telefonáltam neki) és a helyi pizzéria telefonszámát :)
2016. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!