Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hány telefonszámot tudtok...

Ti hány telefonszámot tudtok kívülről?

Figyelt kérdés
Bocs, nem igazán találtam megfelelő kategóriát a kérdéshez. Szóval belenéztem valami ostoba akciófilmbe, és a főhős éppen egy idegen telefonról hívott fel valakit. Elgondolkodtam, hogy vajon meg tudnám-e csinálni? Valamikor, amikor még csak vonalas telefonok voltak, minimum 8-10 számot tudtam fejből. Most a két telefonomból csak a magyart tudom fejből, a németet nem. Csak én vagyok ennyire stupid?

2016. júl. 28. 22:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kettőt: a sajátom és még plusz egyet.
2016. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A féregírtókét tudom, meg a Mikulásét, sajnos többet nem...
2016. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

- sajátom

- anyámé, mert akkor együtt vettek tesómmal telefont, és csak 1 szám eltérés volt, és így két legyet egy csapásra elven megjegyeztem, de tesóm már nem ezt használja

- egy taxis cégét, mert elég egyszerű (bár valszeg még jó pár olyan telszámot eltalálnék találomra, ami különféle taxis cégeké)

- egy barátomét, csak mert tök debil száma van, nem akarom a konkrét számot beírni, de ilyen 333-00-44 jellegű :D

2016. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!