Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha idegesít hogy...

Mit tegyek ha idegesít hogy bámulnak?

Figyelt kérdés

19 éves átlagos lány vagyok,szőke,kék szemű,tejfehér bőrű,kicsit telt,nagy mellű.Átlagosan öltözöm,ritkán sminkelem magam.

De páran mindig nagyon megbámulnak,nem tudom miért... Férfiak,nők is egyaránt,zavar... Ma is egy csaj a buszon végig bámult,és a barátjával beszéltek rólam,és ha ránéztem felhúzta a szemöldökét...Nők amúgy mintha jobban bámulnának...



2016. aug. 3. 22:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát ha valaki mereven bámul az arcomba zavarba jövök.
2016. aug. 3. 22:26
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Süsd le a szemed, és hallgassál zenét
2016. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Engen is szoktak.A legtöbb velem egykorú fiú,lányok is néha.De őszintén nem fogom mindegyiket megkérni hogy ne nézzen,azért van a szeme amúgy is meg most kit érdekel nem gúnyosan néznek akkor meg?Sőt ma véletlen még mosolyogtam is mert egy nagyon helyes fiú nézett.😍Meg egy öregasszony is(mondjuk az nagyon irritáló volt a buszon nem vette le rólam a szemét pedig látta hogy ránézek de továbbra is nézett)de nem igazan foglalkozom vele,ennyi bajunk legyen.
2016. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon egyszerű a megoldás. Lapítsd le a melleidet fáslival, járj bő nadrágban és felsőben, fesd a hajad feketére. Észre se vesznek majd.
2016. aug. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon bámulnak, azt csinálom, hogy jól belenézek az illető szemébe. Ha ettől nem változik a helyzet és ugyanolyan bután vagy tolakodóan bámul, mint addig ( é. nem mosolyodik el vagy nem kapja el a tekintetét), akkor vágok egy vicces grimaszt. Ez általában segíteni szokott.
2016. aug. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért,jobb lenne ha rádkiabálnának az utcán hogy "De ronda vagy!" ?
2016. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!