Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó dolog az, ha az egész élet...

Jó dolog az, ha az egész élet a kulönbözö hianyok bepótlására megy rá?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogyha valaki hátrányos helyzetü családból származik es úgy indul neki az életnek , hogy csomó hiányt kell bepótoljon, legelemibb dolgokat , amelyek másnak adatva voltak startból , hogyan lehet kezelni egy ilyen helyzetet ?

Mert nekem úgy tünik h egy ilyen életút nagyon nehéz , az egész élet egy megpúposodva húzott szekér sz.r.

Tehat ilyen felallasban elmegy szinte az egesz elet amig a legelemibb dolgok megkerulnek, mint bútorok , jogsi , stb

Szerintem nem marad idö az élet megélésére , élvezetére , örömre , utazásra , stb

Ti hogy látjátok?


2016. szept. 11. 11:05
 1/3 anonim válasza:
Kb ugyanígy:( elszomorító egyébként a helyzet, pedig még az sem lehet mondani, hogy annyira hátrányos helyzetű családból származnék. Vagyis nyilván vannak szegényebbek, de ha azt vesszük, hogy apu- anyu pénzügyileg nem támogat, a jogsit is saját erőből álltam, akkor viszont helyénvaló a jelző. Nekem az segít, mióta megszületett a kislányom, hogy minden megmozdulásom azt szolgálja, hogy neki jó legyen, hogy ne onnan kelljen indulnia, ahonnan nekem, vagy az apjának. Jelen állás szerint jó úzon haladunk és ez felemelő érzés.
2016. szept. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem akinek szegény háttere van, az a dolga h tegyen meg mindent , fejlessze önmagát , ne azzal kezdje , hogy családot alapit . Ezt nem rosszbol mondom hanem saját tanulság
2016. szept. 11. 14:32
 3/3 anonim válasza:
Drága, egy szóval sem állítottam, hogy most is hasonló a helyzetem, mint akkor. Értő olvasás! Jah és azt, hogy te mit csinálnál nem érdekel, gondolom nem haragszol emiatt. Ítéletet meg ne mondj más felett, ha nem is ismered! Remélem, hogy a való életben nem vagy ennyire ítélkező és savanyú, mert akkor elég önpusztító lehetsz.na szerbusz
2016. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!