Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális 14 éves vagyok?

Normális 14 éves vagyok?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még barátom, a többi velem egykorú lánynak volt, vagy van. Anyukámmal szoktam ruhát vásárolni, mások barátokkal. (Engem el sem engednek szülői felügyelet nélkül, max a 10 km-re lévő sulim kisvárosába). Szabadidőmben a kutyámmal vagyok, rajzolok és Shakirát hallgatok. Ezzel szemben a többiek valahol Pesten, "Sztárbákszoznak". Nem sminkelek, de az osztályom elég nagy része mindig ki van festve. És még sorolhatnám az ilyen, és ehhez hasonló dolgokat!

Rondának látom magam, nulla önbizalmam. Szeplős és pattanásos az arcom, hófehér a bőröm, a szőke hajam is besötétedett (szőkés-barna lett). Zöldes-kékes, nagyon kicsi szemem van. Teljesen lapos vagyok, ha értitek mire gondolok. Stílusom sincs!

A legjobban az zavar, hogy az egyik osztálytársam (lány) egy igazi 'bombázó'. Hosszú lábai vannak, hosszú szőke haja, gyönyörű nagy kék szemei, babapopsi simaságú bőre, szép arca, divatosan öltözködik. Mondanom sem kell, a suli egyik legnépszerűbbje, mindenki odáig van érte, mindenkit ismer...stb. Mellette még nyomibbnak érzem magam. Vannak barátaim, nem az a baj. De mindenkit annyival szebbnek látom, csak én vagyok ilyen ronda! :( Min tudnék változtatni? Nem szeretném játszani az agyam, de kicsit hogy tudnék jobban kinézni?

14/L



2016. okt. 8. 12:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavarnak a pattanások stb. akkor kozmetikus (nem ördögtől való). Ő lekezeli rendesen, és használhatsz is kis alapozót és szempillaspirált.


Már az én időmben is az volt a trendi és a napi téma a lányok között, hogy ki hány pasival járt. Nem is értettem, hogy ez mire jó. Viszont engem nem zavart, én baromi büszke voltam, hogy van tartásom és nem állok le akárkikkel még csak beszélni sem csak azért, hogy elmondhassam, hogy 2 hét alatt 3-an jártak a számban.


Különben ebben a világban már ritka az olyan lány, mint te. Sajnos manapság már az a normális, ha 14 évesen több f @ sz t fogott, mint én 35 évesen kilincset. De sebaj, legközelebb ezek a lányok fognak ideírni a gyakorira, hogy 16 évesen terhesek, most mit csináljanak.

2016. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%

Persze,hogy normalis vagy.

Ennyi idosen en kifejezetten csunya voltam,zarkozott,furcsa kislany. Mire gimibe kerultem,valami csoda folytan kinyiltam,es nagyon nepszeru lettem. Most sem vagyok agyonsminkelve(korrektor es szempillaspiral kombinaciojanal nem hasznalok tobbet),es nem a legutolso divat szerint oltozkodom,megis sokan kedvelnek. Remelhetoleg te is olyan suliba kerulsz majd,ahol nemcsak a bombazok,hanem a kedves,nyitott lanyok is nepszerunek szamitanak majd. A kisugarzas is rengeteget tud javitani egy emberen. A multkor elmentunk egy szulinapra a baratnoimmel,szerintem mindegyikojuk szebb nalam. Bemutattak minket egy csapat fiunak,en egybol feloldodtam,jottek a kozos temak. A gyonyoru baratnoim pedig kisse zavarban voltak,es hiaba dekorativabbak nalam,megis tobb fiu erdeklodott irantam azon az esten.

A stilusod majd kialakul,esetleg nezz a neten kepeket,ugyis el tudod donteni,hogy tetszik-e valami. Sminket ne hasznalj,maximum egy-ket gazabb pattanasra korrektort.

Egyebkent a turkalokban igazi kincseket talalhatsz. En is nagyon szeretem oket,mert kb 1000-2000 forintbol egesz sok ruhadarab kijon. Multkor 950 ftert vettem ket atletat,ket egyberuhat meg egy bodyt. Mind markas es jol is nez ki. Ha az oltozkodessel van gondod,szivesen ajanlom a turizast.

2016. okt. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Na ilyen egy normális lány! :) Az osztálytársaid nem normálisak. 14 évesen smink, cicagatya stb.? Nem kell. Én egyáltalán nem bírom, ha egy lány sminkeli magát, akárhány éves. Na jó egy kicsi nem árt, de a túl sok az már igen. Azt nem bírom és szinte csak ilyeneket látok, akik agyon sminkelik magukat. Én is ilyen voltam, mint te. Igaz én fiú vagyok, de a helyzet ugyan az. Sosem hittem, hogy lesz barátnőm, aztán lett 14,5 évesen. És a barátnőm se hitte, hogy lesz barátja. Hasonlóan nézhetsz ki, mint ő, így a leírtak alapján. :)
2016. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok kedves választ! Megpróbálok valahonnan önbizalmat gyűjteni, aztán csak lesz valami ;)

Mindenesetre most kicsit megerősítettetek! :)

2016. okt. 9. 16:20
 15/18 anonim válasza:
Bocsánat hogy megkérdezem ,édesanyáddal alszol? Ha igen akkor baj van ilyenkor nem mindig tudsz kifejlődni. És egész életedben nem fogod tudni eltartani magadat, és egy félő kisegér leszel. Ha viszont külön alszol akkor semmi baj hisz ilyen korban a lányoknak mindig vannak önértékelési gondjai ,az meg hogy nincsenek barátait azon pedig könnyen lehet segíteni csak meg kell próbálni barátkozni!
2016. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Külön szobám van, nem anyukámmal alszom. Barátaim pedig vannak, nem is írtam, hogy nincsenek. 'Olyan' fiú barátom nincs...
2016. okt. 11. 15:41
 17/18 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs veled, hidd el. :)

Altalanos iskolaban nekem is ilyen "meno" osztalytarsaim voltak (16 evesek vagyunk, az egyik most ment abortuszra). Koran nyilt virag koran hervad.

A pattanasokra nyugodtan vehetsz valami arctisztitott, vagy a gyogyszertarban is kerhetsz ra valami kremet, par het utan szebb lesz a borod. A szeplok pedig szerintem nagyon aranyosak, volt egy idoszak amikor en is nagyon szerettem volna, ha lennenek szeploim.

A pattanasokra visszaterve nyugodtan hasznalhatsz korrektort, es mar nem is lesz olyan feltuno. Ha sminkelni akarsz, egy kis szempillaspiralt. Bajod az nem lesz tole, es a szemeidet is szepen kiemeli.

A vasarlasrol meg annyit, hogy en is szoktam anyukammal plazazni 16 evesen, ez egyaltalan nem ciki. :)

Hidd el, amikor egy 13-14 eves gyerek probalja jatszani a nagylanyt egyszeruen nevetseges. Lehet, hogy altalanosban ez meg bejon a fiuknak, de nalunk gimiben inkabb csak nevetnek rajtuk.

2016. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

1. A leírás szerint nem is vagy ronda

2. A másik lányt akiről írtál a seggéért fogják szeretni nem a lelkéért

3. Ne akarj 'bombázó' lenni mert akkor téged is azért fognak szeretni

4. Maradj önmagad


14/F

2018. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!