Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most komolyan, de tiszta...

Most komolyan, de tiszta őszintén, velem van baj vagy a világgal?

Figyelt kérdés
Alap hogy ha bemegyünk más szobájába akkor kopogunk alap hogy a saját anyanyelvünkön tudunk írni olvasni, alap, hogy a poharbol amiből ittunk nem tesszük csak ùgy vissza a tiszták közé. Alap hogy lehùzzuk a wc-t, hogy a szülő beleeggyezése nélkül nem dajkáljuk a gyereket, hogy nem pofázunk bele a más dolgába ha nem kérte a véleményünket. Alap, hogy ha kapunk valami megköszönjük, hogy nem tolakodunk másnak a magánéletébe ( pl volt e szarni), a kiskanalat amit a kávé összekeverése után jól össze nyalogadtunk nem tesszük bele a cukortartóba, hogy az evőeszközöket amiket elmosunk nem hagyjuk mosogatoszeresen és nem úgy tesszük el, nem isszuk meg a másik poharából az innivalóját és még sorolhatnám. Én vagyok a tùl igényes vagy jól gondolom, hogy ez alapkultùrához tartozik?
2016. okt. 20. 05:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
10-és vagyok: volt-e :-D
2016. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Csak már nagyon frusztrált vagyok és kezdtem úgy érezni, hogy én bonyolítom túl a dolgokat. Amúgy igen talán nem pont a "világ " volt a legjobb kifejezés csak a kornyezrtemben szinte összes ember valami ilyen vagy ehhez hasonló dolgot művel és egyszerűen számomra érthetetlen, főleg hogy szinte mind idősebbek nálam és még gyerek ként jól emlékszem, hogy ezeket anyám folyton magyarázta és tanította nekem.
2016. okt. 21. 02:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!